Unikalūs burbulinės plėvelės panaudojimo būdai

Burbulinė plėvelė – daiktas, kuris gali turėti daug paskirčių. Kai kurios gali net nustebinti. Jei užsakinėdami prekę internetu ar pirkdami parduotuvėje gaunate ją įvyniotą į burbulinę plėvelę – neišmeskite jos!  Šiandien atskleisime, kaip originaliai panaudoti burbulinę plėvelę. Galbūt skamba keistai, tačiau burbulinė plėvelė gali palengvinti jūsų kasdienybę.

Ko gero, nėra žmogaus kuriam nepatiktų sprogdinti oro burbuliukų. Tai puikus būdas nuimti stresą. Taip pat tai žaidimas, kurį daugelis žaidėme vaikystėje. Burbulinė plėvelė turi daug įdomių panaudojimo būdų – išnaudokite jos potencialą buityje.

Ar turite namuose burbulinės plėvelės? Neišmeskite jos!

Aplinkos saugojimo propaguotojai nuolat kartoja – nešvaistykite! Todėl jei namuose turite daug burbulinės plėvelės – neišmeskite jos! Šis daiktas pasižymi universalumu. Reikia tik šiek tiek noro bei pastangų – ir sukursite stebuklą! Planeta tikrai jums už tai padėkos! Neišmesdami burbulinės plėvelės, pasirūpinsite aplinka ir sumažinsite šiukšlių kiekį. Tučtuojau atskleisime keletą gudrybių, kaip panaudoti burbulinę plėvelę.

Neapsiribokite burbulinės plėvelės naudojimu tik virtuvėje! Tai itin universalus daiktas, kuris gali būti naudingas įvairiose srityse. Štai keletas iš jų:

Prieš kelionę apsaugokite savo kosmetiką

Įdėkite ją į savo patogų kosmetikos maišelį. Plėvelė apsaugos nuo suskilimo ir išsiliejimo kremus, losjonus, šampūnus. Burbulinė plėvelė apsaugos jūsų kosmetiką nuo pažeidimo net ilgos kelionės metu.

Garsų neutralizavimas

Puodų ir lėkščių bildėjimas yra gana triukšmingas. Štai kodėl verta naudoti burbulinę plėvelę. Ja išklokite lentynų, spintelių ar stalčių dugnus. Burbulinė plėvelė padės išvengti ne tik triukšmo, bet ir apsaugos virtuvės reikmenis.

Šaldyto maisto gabenimas

Burbulinė plėvelė pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Todėl karštomis dienomis galėsite ramiai iš parduotuvės parsigabenti ledus ir šaldytą maistą (tereikia produktą įvynioti į plėvelę). Taip išvengsite tirpimo. Ir nereikės pirkti termo maišelio.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *