Už tikrą meilę nekariaujama

Tikriausiai ne kartą girdėjote frazę „Jeigu išties kažką mylite, turite kovoti už meilę ir už tą žmogų”. Tačiau šioje sferoje viskas veikia kitaip. Jeigu jums tenka visą laiką kovoti dėl kokio nors žmogaus meilės, tai reiškia, kad ta meilė neverta nė sudilusio skatiko. Tai netikras jausmas. Tai – ne meilė.

Jus arba myli, arba nemyli, trečio varianto nėra. Dėl to nusiraminkite ir paleiskite situaciją. Jei žmogus atras savyje jums jaučiamą meilę ir šį jausmą supras, jis būtinai jus pasivys, kad ir kaip toli būtumėte nuėję. Čia svarbiausia, kad nebūtų pernelyg vėlu. Nes gali nutikti ir taip, kad jūs jau suspėjote perdegti, kol laukėte ir kovojote.

Niekada nemėginkite priversti kitą žmogų jus pamilti. Rezultatas bus nelinksmas: jūs paprasčiausiai išseksite visų pirma emocijų sferoje, bet taip ir negausite to, ko taip smarkiai siekėte. O dar gali paaiškėti, kad viso to jums iš tikrųjų visai nereikėjo.

Galbūt jūs paprasčiausiai susigalvojote jausmą tam žmogui ir beviltiškai įsikibote į jį, nes labai norėjosi atsikratyti vienatvės. Jums tiesiog norėjosi paprastos žmogiškos šilumos ir meilės. Dėl to užgriuvote su visais šiais savo poreikiais ir jausmais pirmą pasipainiojusį kandidatą, kuris, kaip paskui paaiškėjo, buvo tam nepasiruošęs ir negalėjo atsakyti jums sava meile. Taip jau atsitinka. Nesutapote.

Duokite sau laiko, suteikite sau galimybę pasižiūrėti, kaip viskas klostysis toliau. Suteikite sau šansą tapti laimingu su tuo žmogumi, kuris išties siekia to paties, kaip ir jūs, su tuo, kuris išties trokšta laimės būtent su jumis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *