Valydama tualetą visada naudoju šią priemonę. Nėra geresnio valiklio

Tualeto valymas – ne itin maloni užduotis, ypač tada, kai rezultatas nėra pastebimas. Galbūt jau pavargote nuo ilgo ir varginančio šveitimo proceso? Sužinokite, kaip valyti tualetą naudojant paprastas priemones, kurių tikrai galite rasti savo namuose.

Jūs nesate vienas, niekas nemėgsta šios užduoties! Laimei, nuo šiol viskas gali tapti daug paprasčiau, ir ši procedūra nebereikalaus nei daug laiko, nei ypatingų pastangų. Mūsų siūloma tualeto šveitimui skirta priemonė yra puiki alternatyva įprastiems tualeto šveitikliams. Jei paaiškėtų, kad netikėtai baigėsi jūsų naudojama tualeto šveitimo priemonė, tikrai nėra reikalo bėgti į parduotuvę, nes yra ir kita išeitis. Sužinokite, kaip galima daug greičiau ir efektyviau išvalyti tualetą.

Tualeto valymas neturi būti varginantis darbas

Kai pamatysite rezultatą, tikrai nustebsite, ką gali toks elementarus sprendimas! Skalbimo skystis – tai ploviklis, kuris puikiai išvalo tualetą dėl jame esančių aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kurios akimirksniu ištirpdo nešvarumus ir nuosėdas. Kalkių nuosėdos taip pat neturi šansų išlikti, nes skalbimo priemonėse gausu vandenį minkštinančių medžiagų. Taigi, kaip tą panaudoti tualetui valyti?

Kaip valyti tualetą plovimo skysčiu?

Vadovaukitės šia instrukcija, kuri padės žingsnis po žingsnio išvalyti tualetą:

· Pradėkite nuo tualeto vandens nuleidimo, kad milteliai ar skystis geriau priliptų prie jo vidinių sienelių.

· Įpilkite maždaug pusę stiklinės (vieną kaušelį) skalbimo priemonės (miltelių arba skysčio). Idealu, jei naudosite priemonę, skirtą baltiems audiniams. Pabarstykite arba užpilkite ant sienelių.

· Palaukite 15-20 minučių. Per šį laiką ploviklis pradės veikti ir kruopščiai išvalys tualetą. Antibakterinis baliklis, esantis baltų skalbinių plovikliuose, dar labiau sustiprins poveikį.

· Praėjus šiam laikui, nušveiskite tualetą. Darykite tai atsargiai ir kruopščiai – nepraleiskite jokių plyšių ir užkampių.

· Nuplaukite tualetą ir džiaukitės jo švara! Tualetas ne tik spindės švara, bet ir gaiviai kvepės!

Kitos naminės priemonės tualetui valyti

Šį metodą galite naudoti pakaitomis su parduotuvėse įsigytomis valymo priemonėmis. Taip pat galite išbandyti ir dar vieną gudrybę:  įpilkite visą butelį Coca-Cola ir pamatysite, kad buvo tikrai verta. Nors šis metodas atrodo gana neįprastas, tačiau jo efektyvumas tikrai maloniai nustebins!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *