Veidmainystė ir pavydas – bjauriausi Zodiako ženklai santykiuose

Zodiako ženklų savybės gali daug pasakyti apie žmogų. Astrologai atskleidė keturis Zodiako ženklus, kurių atstovams sunku būti poroje ir dalintis asmenine erdve su kitais.

Žuvys

Tai vienas dramatiškiausių Zodiako rato ženklų. Žuvų atstovai net ir nedidelę problemą gali paversti didžiuliu skandalu. Tai yra jų ypatybė – emocingai reaguoti į įvairius gyvenimo įvykius. Po Žuvų ženklu gimusiems žmonėms svarbu jaustis mylimiems, jie prašo daug dėmesio. Kartu tai tikri romantikai, mėgstantys rašyti eilėraščius ar dainas savo antrajai pusei. Tiesa, tai trunka neilgai. Kai tik pora pradeda gyventi kartu, švelnumo santykiuose lieka vis mažiau. Žuvų atstovai pradeda jaustis šiek tiek ankštai toje pačioje teritorijoje su savo mylimuoju. Dėl to didėja stresas. Todėl šio žvaigždyno atstovas pradeda elgtis gana savanaudiškai.

Mergelė

Neigiamos šio ženklo savybės yra veidmainystė ir išankstinis nusistatymas prieš kitus. Susitikimo dieną Mergelės atstovai sugeba parodyti save kaip mandagius, dėmesingus, ramius žmones. Bet tada laukite įdomių posūkių. Vienas jūsų žodis ar veiksmas, kuris nesutampa su Mergelės atstovų nuomone, ir viskas – pereinate į priešininkų kategoriją. Jie bus demonstratyviai įsižeidę, neatsakys į žinutes ir ignoruos skambučius. Mergelės atstovams reikia dramos, o jie ją kurs pagal visus žanro dėsnius. Tuo pačiu metu jie dažnai jaučiasi vieniši ir nelaimingi. Jų artimieji labai kenčia nuo tokių žmonių nenuspėjamumo. Kažkuriuo metu aplinkiniai nebesupranta, kaip bendrauti su Mergelės atstovais, ir palaipsniui sumažina bendravimą iki minimumo.

Dvyniai

Gimusiesiems po Dvynių žvaigždynu būdinga dažnai būti nežinioje. Jie negali iš karto apsispręsti dėl savo gyvenimo tikslų, su kokiu žmogumi nori būti, ką yra pasiruošę jam pasiūlyti patys. Jiems būdingas nenuoseklumas, kurį jie perkelia net į asmeninius santykius. Dvyniai neužmegs rimtų santykių tol, kol neįsitikins, kad apsvarstė skirtingas galimybes. Jei poroje prasideda kokie nors konfliktai, jie gali ieškoti pagalbos išorėje. Gana sunku atspėti Dvynių emocijas. Šiandien jie pasiruošę ramiai išklausyti ir rasti kompromisą, o rytoj užtrenks duris. Šiems žmonėms sunku suprasti save. Dvyniai kartais būna impulsyvūs, atšiaurūs žodžiais ir veiksmais.

Skorpionas

Žmonės, gimę po Skorpiono ženklu, yra gana malonūs ir atviri asmenys. Su jais lengva susidraugauti ir dirbti. Tačiau asmeniniuose santykiuose jie atsiskleidžia kiek kitaip. Skorpionams svarbu jausti savo svarbą ir autoritetą. Jie uoliai saugos savo asmeninę teritoriją. Skorpionai – pavydūs žmonės, kurie nekuria dramatiškų scenų, o stengiasi diskretiškai stebėti savo mylimąjį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *