Vienišumo jausmas santykiuose yra vienos mažos problemos pasekmė

Jei santykiuose jaučiatės vieniša, tai nereiškia, kad iš tikrųjų esate vieniša. Kiekviena pora kada nors susiduria su šia problema. Tad kokia yra pagrindinė priežastis, kodėl santykiuose jaučiatės vieniša?

Mintys

Štai kaip mūsų mintys daro įtaką mūsų realybei. Augdami įsisavinome daugybę ne visada teisingų įsitikinimų apie romantiškus santykius.

Pavyzdžiui:

· Mano partneris turėtų būti atsakingas už tai, kad aš būčiau laiminga.

· Mano partneris yra atsakingas už visų mano poreikių patenkinimą.

· Jei mano partneris nedaro to, ko aš noriu, jis man netinka.

Kitaip tariant, į santykius žvelgiame su labai iškreiptais mąstymo modeliais, kurie buvo įskiepyti nuo pat gimimo.

Kai santykiuose jaučiamės vienišos, esame linkusios dėl to kaltinti savo partnerius. Tačiau akimirkai sustokite ir pagalvokite, dėl kokių priežasčių santykiuose galite būti vieniša.

Iš tikrųjų, galite paimti tuščią popieriaus lapą ir padalinti jį pusiau. Vienoje pusėje užrašykite: „kas vyksta mano santykiuose, dėl ko jaučiuosi vieniša“. Kitoje pusėje užrašykite: „dalykai, kurie nevyksta mano santykiuose ir dėl kurių jaučiuosi vieniša“.

Tikriausiai atrasite daugybę įdomių priežasčių, kodėl jaučiatės vieniša savo santykiuose. Dažnai šios priežastys skirstomos į šias kategorijas:

· Jūsų partneris su jumis praleidžia per mažai laiko.

· Jūsų partneris rūpinasi jumis mažiau nei jūs juo.

· Jūsų partneris nėra toks tobulas kaip jūs.

· Jūsų partneris neskiria jums pakankamai dėmesio.

· Jūsų partneris nevertina to, ką darote.

· Jūsų pokalbiai yra paviršutiniški.

· Jūsų partneriui nerūpi, ko jums reikia.

Atrodo, kad visos šios vienatvės santykiuose priežastys yra susijusios tik su kitu asmeniu ir neturi nieko bendro su jūsų pačių mąstysena.

Kaip nustoti jaustis vienišai santykiuose jau dabar!

Geriausias būdas nustoti jaustis vienišai santykiuose – analizuoti savo mintis. Esame linkusios manyti, kad kas nors, kas mus myli, padės mums atsikratyti vienatvės. Tačiau tai netiesa. Kiek kartų jums yra tekę būti apsuptai mylinčios šeimos ir draugų, bet, nepaisant jų meilės, vis tiek jautėtės nelaiminga ir vieniša? Jei iš tiesų būtumėte mylima, nesijaustumėte vieniša.

Tas pats tinka ir kalbant apie jūsų santykius. Kiek kartų praeityje partneris elgėsi su jumis su nuoširdžia meile, gerumu ir rūpesčiu, bet jūs vis tiek jautėtės nelaiminga ar nepatenkinta kažkuo savo gyvenime? Jei norėtumėte tik partnerio meilės ir dėmesio, tomis akimirkomis nebūtumėte nelaiminga.

Kas jus verčia jaustis vienišai?

Tikėjimas savo mintimis.

Kai tikite savo mintimis apie tai, kaip turėtų atrodyti jūsų santykiai, jaučiatės vieniša.

Štai pavyzdys.

Jūsų partneris dirba su svarbia užduotimi, o jūs visą dieną praleidžiate namuose ir rūpinatės vaikais. Jis dažnai grįžta namo vėlai vakare, o jūs beveik nebendraujate. Netrukus tampate nepatenkinta, nes jis nebeskiria jums tiek dėmesio, kiek anksčiau. Jūs galvojate apie save: „Mano vyras turėtų daugiau dėmesio skirti man ir nebeskirti tiek daug laiko darbui.“

Būtent dėl šio įsitikinimo: „Mano vyras turėtų skirti man daugiau dėmesio ir nebeskirti tiek daug laiko darbui“, jūs pradedate jaustis nelaiminga ir įskaudinta. Kaltinate jį dėl savo vienatvės.

Tačiau kas nutiks, jei šios minties neturėsite? Jums viskas bus gerai! Nesijausite įskaudinta ar nelaiminga.

Šis pavyzdys rodo, kad tikėjimas viena paprasta mintimi gali iškreipti visą jūsų pasaulį. Štai kodėl taip svarbu analizuoti savo mintis!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *