Ženklai, kad nesate suderinami tarpusavyje, ir nesvarbu, kaip jis jums patinka

Tvirti santykiai reikalauja kur kas daugiau nei tik jūsų traukos vienas kitam. Galbūt jūs iš tikrųjų nesate tokie suderinami, net jei tarp jūsų yra simpatija:

Jums neįdomu leisti laiką su jo draugais.

Jo draugai atspindi jo asmenybę, nes jis pats juos pasirinko. Jei jie jums nepatinka, gali būti, kad nelabai gerai pažįstate savo vyrą, nes jis toks pat kaip ir jie.

Negalite su juo rasi bendro pokalbio.

Jis nėra protingesnis už jus ar atvirkščiai, tiesiog nerandate bendrų temų. Ir tai, kad seksas yra geras, jūsų santykių neišgelbės.

Daug ginčijatės ir nerandate sprendimo.

Jis negali pamatyti dalykų iš jūsų perspektyvos ir atvirkščiai. Kiekvienam iš jūsų svarbiau laimėti ginčą nei rasti išeitį. Kad santykiai vystytųsi ir plėtotųsi, turite išmokti bendrauti ir spręsti problemas kartu.

Jis nesupranta tam tikros jūsų gyvenimo pusės.

Galbūt esate vegetarė arba jums svarbu kiekvieną savaitę lankytis sporto salėje. Kad ir kas tai būtų, jis to nesupranta ir nevertina. Galbūt jis blogai apie tai kalba arba verčia jus jaustis dėl to kalta. Tai nėra geras ženklas.

Bijote su juo kalbėtis svarbiomis temomis.

Kad santykiai vystytųsi, reikia daug apie ką kartu kalbėti. Jei bijote jam apie ką nors papasakoti arba manote, kad išgąsdinsite jį kokiu nors klausimu, vadinasi, esate ne toje pačioje valtyje.

Negalite rasti bendros veiklos.

Sugalvoti, ką norite veikti šį savaitgalį, kiekvieną kartą yra didelis iššūkis. Negalite susitarti, ko imtis. Galiausiai namuose žiūrite filmą. Ir dėl to jūsų santykiai netobulėja.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.