Ženklai, kurie parodo, kad santykiai griauna jūsų gyvenimą

Kiekvienas žmogus svajoja apie harmoningą asmeninį gyvenimą. Gana dažnai manoma, kad užmezgus santykius su kitu žmogumi asmeninis gyvenimas taps kur kas geresnis, tačiau nutinka ir priešingai.

Deja, žmonės ne visada pastebi, kad santykiai su partneriu griauna jų gyvenimą. Ekspertai įvardino 4 ženklus, kurie parodo, kad būtent skyrybos yra pati geriausia išeitis.

Gyvenimas su partneriu nedžiugina

Jei norite būti laimingi, šalia savo partnerio turite jaustis patogiai. Galite turėti nemalonumų darbe, pyktis su tėvais ar draugais, tačiau turite jausti, kad grįžę namo visada rasite paguodą. Jei jaučiate, kad buvimas šalia partnerio jums kelia didžiulę įtampą, tai yra pakankamai akivaizdus ženklas, kad jums vertėtų pasukti skirtingais keliais.

Jūs negalite būti savimi

Nuolat apsimetinėti yra tikrai labai sunku, todėl jums nereikia tokio partnerio, šalia kurio negalite jaustis pačiu savimi. Jei būnant šalia savo antrosios pusės jums tenka nuolat galvoti, ar viską darote tinkamai, šie santykiai jums tikrai neatneš laimės.

Partneris yra nenuspėjamas

Vieną dieną partneris kuria ateities planus, o kitą dieną tampa visiškai apatiškas ir nieko nebenori… Gyvenimas su tokiu žmogumi gali tapti tikra kančia, nes jums nuolatos teks spėlioti, kaip jis pasielgs vienoje ar kitoje situacijoje. Nenuspėjamas partneris negali užtikrinti saugumo, todėl turėtumėte gerai pagalvoti, ar tokie santykiai jums atrodo tinkami.

Nuolat galvojate apie praeitį

Žinoma, nieko tokio kartais prisiminti praeities įvykius, tačiau kas kita, jei jūs vis galvojate apie tuos laikus, kuomet dar nebuvote susipažinę su savo partneriu. Jei jums atrodo, kad tuomet jautėtės laimingesni nei dabar, turėtumėte gerai pagalvoti, ar tikrai verta šiuos santykius tęsti.

Jei pastebite visus aukščiau išvardytus ženklus, pakankamai akivaizdu, kad jūs nesate laimingi. Jums būtinai reikia ką nors keisti, nes priešingu atveju tokie santykiai jus tiesiog sužlugdys.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.