Žmonės nesikeičia, jie tik nusiima kaukes

Kiekvienas turi savo gyvenimą, daro savus sprendimus. Nesiorientuokite tai darydami į kitus. Jei suabejojote – nedarykite. Jei supratote, kad tai ne jūsų – paleiskite. Kiekvienas turi teisę eiti savo keliu ir daryti savas klaidas. Būtent taip ir kuriamas mūsų nepakartojamas gyvenimas.

Kartą į mano konsultaciją atėjo išsekusi, nusikankinusi moteris. Sudribo ant krėslo ir beveik iš karto pasipylė ašaros. “Kodėl man niekas nesakė, kad bus būtent taip?” – vis kartojo, raudodama. Pokalbis su ja suteikė daug medžiagos apmąstymams. Ir dabar norėčiau parašyti apie tai, apie ką jums niekada nepasakys net patys artimiausi žmonės.

Taigi…

Jums niekada nepasakys, kad santuoka neišgelbėja nei nuo problemų, nei nuo tuštumos jausmo, nei nuo vienatvės. Kitas žmogus neištaisys ir nekompensuos jūsų defektų, netgi priešingai – arba dar labiau sustiprins, arba apnuogins, ištrauks į dienos šviesą. Ir tik jums patiems teks su visu tuo gėriu tvarkytis.

Jums niekas nepasakys, kad žymiai sąžiningiau ir teisingiau likti vienam/vienai, negu čiupti tą variantą, kuris pasipainiojo po ranka vien iš baimės, kad kito varianto jau nebebus.

Vaikai – ne visada laimė. Tai problemos, neišsimiegojimas, prarasite asmeninį laiką ir asmeninį gyvenimą. Jeigu tai suvokiate – nuostabu, bet jeigu turite iliuzijų, jog gimus vaikui gyvenimas pakvips rožėmis – gerai pagalvokite, ar apskritai jums verta turėti vaikų.

Santykiai – tai abiejų poros narių atsakomybė ir jei kiekvienas bus atsakingas už save, o ne už partnerį, tai abiem bus ir gera, ir komfortiška.

Tose šeimose, kurias jūs laikote idealiomis, esama savų problemų ir savų tamsių paslapčių. Idealių šeimų nebūna.

Visi tie “myliu” labai greitai pasibaigia. Jeigu neišmokote susikalbėti, gerbti, rūpintis vienas kitu, tai jums apskritai nevertėjo tuoktis. Iki santuokos jūs dar nepribrendote.

Dauguma porų meluoja vienas kitam apie seksą. Moterys imituoja orgazmą, vyras savo organo spazmus laiko artumu. Abu nepatenkinti, abu pikti. Išmokite sąžiningai kalbėtis apie savo seksualinius troškimus – išmoksite kalbėtis apie viską.

Jeigu nuo pat pradžių tarp jūsų ir partnerio nėra nieko bendro, tai vargu ar vėliau kažkas pasikeis. Jeigu susituokėte, vėliau nesiskųskite dėl to, ką matėte iš pat pradžių. Patys pasirinkote.

Išmokite pripažinti savo klaidas. Jeigu supratote, kad suklydote rinkdamiesi ir gyvenate su ne savo žmogumi, išeikite. Nekniskite proto nei sau, nei kitiems.

Žmonės nesikeičia. Jie tiesiog labiau atsiskleidžia ir nusiima kaukes. Ir jūs su savo meile čia nieko nepakeisite. Jeigu žmogus pats nutars, kad esate jam vertingi, vardan kurių verta pakeisti savo gyvenimą – tai jo ir tik jo pasirinkimas. Bet jeigu nutarėte prisiimti Dievo, lipdančio ir perlipdančio kitą žmogų pagal savo poreikius, vaidmenį – esate idiotas/idiotė.

Nė viena dvasinė praktika neišgelbės nuo realių problemų. Jeigu nustojote jas matyti, tai dar nereiškia, kad jos išnyko. Dėl to realaus pasaulio problemas spręsti reikia šioje konkrečioje realybėje, konkrečiais veiksmais.

Negyvenkite svetimais patarimais ir neįsileiskite į savo vidinį bei šeimos pasaulius neprofesionalų. “Buitinė psichologija” tinka nebent įtampai atsikratyti, bet labai prastai veikia kaip realiai veiksmingų rekomendacijų sistema. Dažniausiai viskas ten susiveda į apsikeitimą galvoje knibždančiais tarakonais.

Su vyrais viskas labai paprasta. Juos reikia palaikyti, išklausyti, maitinti ir neatimti jų vietos namuose. Su moterimis viskas irgi pakankamai paprasta. Su jomis reikia kalbėtis, suteikti saugumo jausmą ir jausmą, kad jos mylimos. Su visais žmonėmis paprasta, tereikia būti nuoširdžiam ir nesistengti bet kokiomis priemonėmis laužyti partnerio.

Apie šeimą ir vaikus susimąstyti laikas tada, kai žinote, kam viso to reikia būtent jums asmeniškai. Svetimos nuomonės ir visuomenės nuostatos čia nesuveikia.

Jeigu suklydote – atleiskite sau ir eikite toliau. Gyvenimas – pernelyg įdomus ir nuostabus, kad savo rankomis paverstumėte jį pragaru.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

One thought on “Žmonės nesikeičia, jie tik nusiima kaukes”

  1. Na nebus jau taip gerai su kitu žmogumi, kaip yra dabar,gyvenant su šiuo žmogumi. Pamilkite savo priešą, ir jūs pamatysite gyvenimo prasmę ir grožį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *