Zodiako ženklai, kurie myli tik save

Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kurie labiau nei kiti linkę į narcisizmą. Jie myli tik save ir nelabai kreipia dėmesio į aplinkinius žmones.

Liūtas

Liūtas yra vienas iš labiausiai savimi pasitikinčių ženklų. Darbe su šiais žmonėmis derėtis itin sunku, nes jie pasitiki tik savo nuomonę. Liūtai nėra pasirengę eiti į kompromisus.

Skorpionas

Skorpionas yra savanaudiškas ženklas. Jei jį supykdysite, tuomet Skorpionas nekalbės apie nieką, išskyrus savo jausmus. Šio ženklo atstovai nežino, kokios kitų problemos.

Vandenis

Vandenius galima apibūdinti kaip materialistiškus žmones. Kitų nuomonė jiems įdomi tik tuo atveju, jei ji gali duoti kokios nors naudos.

Mergelė

Mergelės atstovai tiesiogine prasme yra įsimylėję save. Šio ženklo atstovai neturi savyje sielos – jie mėgsta valandų valandas skirti savo gyvenimo smulkmenoms. Tuo pačiu metu kitų žmonių nuomonė jiems nesvarbi, bet kokiu atveju jie išlieka geriausi sau.

Avinas

Avinas pasirengęs padėti artimam žmogui tik tada, kai gauna pašalpą. Dažnai aplinkiniai Avinus labai erzina, net jei jų veiksmai nėra nukreipti prieš šio ženklo atstovus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *