Zodiako ženklai, kurie nenori sukurti šeimos

Astrologai atskleidė, su kuriais Zodiako ženklais šeimos geriau nekurti. Gyvenimas su jais bus labai sunkus, tad pasiruoškite iššūkiams.

Avinas

Avinas yra dramos karalius. Kaip ir kiekvienas karalius, jis turi karalienę. Per anksti džiaugiatės, laimingos pasakos nebus. Avinas jaunystėje išsiskyrė su savo mylimąja. Praėjo metai, bet jis prisimena savo pirmąją meilę, saugo jos fotografijas ir kartą per mėnesį net rašo jai. O kaip su šeima? Liūdesyje ir džiaugsme Avinas nori būti tik su pirmąja meile. Tikrus jausmus jis jau žinojo būdamas 17 metų.

Šaulys

Šaulys bijo rutinos, net jei tai laimingas gyvenimas su gražia mergina viloje prie vandenyno. Jam greitai nusibosta monotonija, jis bėgs užkariauti naujų horizontų. Šaulys atskubės, žinoma, be antrosios pusės. Kodėl? Pirma, jo laukia pavojus (Šaulys nenori rizikuoti savo partnere), antra, jis grįžta su nesantuokiniais vaikais. Ar tikrai verta laukti šio Robinzono?

Vandenis

Ar norite išlaikyti Vandenį, tada lepinkite save, jis myli ryškias ir savarankiškas moteris. Jūs esate motinystės atostogose ir auginate vaikus, Vandeniui tai nuobodu. Ar nusprendėte pasukti kitu keliu ir siekti karjeros? Kur jūsų atsidavimas?! Jis nori bendrauti su moteriška mergina. Su Vandeniu labai sunku, nes jis keičia savo nuomonę kelis kartus per dieną.

Svarstyklės

Žinoma, jūs dažnai randate Svarstyklių atstovus pažinčių svetainėse. Priežastis paprasta: šio Zodiako ženklo žmonės ilgai dvejoja rinkdamiesi partnerę ir lygiai taip pat neryžtingai užmezga artimus santykius su jiems daugiau ar mažiau patinkančia kandidate. Vos pradedant kalbėti apie gyvenimą kartu, Svarstyklių atstovams nutinka baisūs dalykai: jie negali pakęsti atsakomybės.

Skorpionas

Skorpionas nori šeimos. Šis Zodiako ženklas jau viską apgalvojo: turės žmoną menininkę ir tris vaikus (du sūnus ir dukrą). Sūnūs eis į imtynes ir futbolą, o dukra pieš. Būdami draugiška šeima, jie savaitgaliais leisis į žygius ir bėgios. Tačiau bėda ta, kad vos tik pradedate šią idilę įgyvendinti, namiškiai jums į ratus kiša stipinus. Jie turi savo nuomonę! Skorpionas greitai pabėga nuo tokių sunkiai įveikiamų bendražygių ir ieško lankstesnių artimųjų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *