Zodiako ženklai, kuriems svarbesnė mylimojo siela, o ne kūnas

Vieniems partneriams svarbiausia išrinktojo išorė ar pinigai, kitiems – vidinis pasaulis. Egzistuoja keletas Zodiako ženklų, kuriems būdingas išskirtinis antrosios pusės dvasinių vertybių vertinimas. Žinodami šią paslaptį ir naujojo pažįstamo Zodiako ženklą, galite ir anksto pasakyti, ar santykiai susiklostys sėkmingai.

Jautis

Jautis dažnai naudojasi intymiais santykiais norėdamas gauti tai, ko trokšta. Nepaisant to, kurdamas ilgalaikius ryšius jis visiškai nekreipia dėmesio į išvaizdos standartus. Vos tik supratęs, kad jis ir partneris pasižymi vienodomis keistybėmis ir požiūriu į gyvenimą – savo partnerį ima laikyti artimuoju. Jautis vertina pagalbą ir palaikymą daug labiau nei išorinį patrauklumą. Jei šeimoje vyrauja jaukumas ir rūpestis, Jautis visiškai nekreipia dėmesio į partnerio išvaizdos trūkumus.

Mergelė

Mergelė vertina bendrus pomėgius ir dvasinį komfortą, kurį suteikia bendravimas su partneriu. Ko gero, taip susiklostė todėl, jog racionaliąsias Mergeles retai užvaldo aistringi jausmai, o iš dalies, joms paprasčiausiai būdingas blaivus mąstymas. Mergelėms svarbesni išrinktojo protas ir ambicijos nei fiziniai duomenys. O kalbant apie intymumą, Mergelė gali atsiskleisti tik tada, kai ją su partneriu sieja kokybiškas dvasinis ryšis.

Vandenis

Vandeniui svarbiausia, kad su partneriu jį sietų panašus intelektas: jam svarbu diskutuoti įvairiomis temomis, drauge lankytis įvairiuose renginiuose. Kartais Vandeniui sunku įsiklausyti į kito nuomonę, tačiau jeigu jis pripažįsta partnerio autoritetą, jis gali gerbti jo nuomonę. Nemanykite, kad Vandeniui seksas santykiuose nėra reikšmingas, tačiau protas ir pažiūros užima pirmą vietą. Jei naujasis pažįstamas neišlaikys intelekto „testo“, vargu ar pažintis baigsis seksu, net ir tada, kai jis pasižymės ryškiu išoriniu patrauklu.

Ožiaragis

Ožiaragis nemėgsta išsiskirti iš minios ir negali pakęsti išsišokėlių, ypač, kai šie pasižymi neįprasta išvaizda ar įmantria apranga. Šis Zodiako ženklas labiausiai vertina partnerio paprastumą ir ištikimybę, tad pažinties pradžioje gali rengti savotiškas patikras ir provokacijas, norėdamas įsitikinti kito nuoširdumu. Ožiaragis gali turėti daug partnerių, tačiau įsimyli tik nepriekaištingo charakterio ir giminingos sielos žmogų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *