13 energijos taupymo taisyklių

Stipriųjų dvasia taisyklės. Šių taisyklių laikymasis labai supaprastina gyvenimą!

1. Negaiškite laiko gailėdamas savęs

Niekada nepamatysite, kaip stiprios valios žmogus apgailestauja dėl savo apgailėtinos padėties, kaltina aplinkybes ar nerimauja, kaip su juo buvo elgiamasi blogai. Toks žmogus moka prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir jų rezultatus, supranta ir priima tai, kad gyvenimas ne visada teisingas. Jis gali garbingai eiti toliau gavęs pamoką ir už tai padėkojęs gyvenimui. Kai viskas pablogėja, sėkmingas žmogus atsako: „O, ką tu gali padaryti“ arba tiesiog „Žiūrėkime, kas bus toliau!“

2. Nenaudokite savo sugebėjimų blogiems tikslams

Dvasiškai stiprūs žmonės stengiasi nesinaudoti savo valdžia kitiems žmonėms, priversti savo pavaldinius jaustis pažemintais ar blogais. Sėkmingi žmonės supranta, kad jų stiprybė slypi gebėjime kontroliuoti savo veiksmus ir emocijas.

3. Nebijokite pokyčių

Dvasiškai stiprūs žmonės priima pokyčius ir yra pasirengę rizikuoti. Didžiausia jų „baimė“ (jei tokia yra) yra ne nežinomybė, o galimybė tapti savimi patenkintu ir sustabarėti. Permainų metas suteikia jiems energijos ir paaštrina geriausias jų savybes.

4. Nešvaistykite energijos dalykams, kurių negalite kontroliuoti

Dvasiškai stiprūs žmonės ilgai ir nuobodžiai nesiskundžia eismo kamščiais, pamestu bagažu ir ypač kitais žmonėmis. Jie priima šiuos faktus kaip įvykius, kurių jie negali kontroliuoti. Sunkioje situacijoje sėkmingi žmonės supranta, kad vienintelis dalykas, kurį jie gali kontroliuoti, yra jų pačių reakcija ir požiūris į situaciją.

5. Nesijaudinkite, kai neįtinkate visiems

Ar pažįstate žmonių, kurie stengiasi visiems įtikti? Ar, priešingai, tokius, kurie daro viską, kad pakenktų kitiems ir taip sustiprintų savo stipraus žmogaus įvaizdį? Abi šios pozicijos yra blogos. Dvasiškai stiprūs žmonės stengiasi būti malonūs ir teisingi, ir įtikti kitiems tik ten, kur tai tinka. Tačiau jie nebijo pareikšti nuomonės, kuri gali ką nors nuliūdinti.

6. Nebijokite pagrįstos rizikos

Stiprios valios žmogus yra pasirengęs pagrįstai rizikuoti. Tačiau prieš tai jis atidžiai pasvers visas rizikas, pelno dydį ir apskaičiuos blogiausią scenarijų dar prieš (ir jei) įvykiams pradėjus klostytis.

7. Nesigailėkite praeities

Norint priimti praeitį ir eiti toliau, reikia ypatingos jėgos. Įvertinkite tai, ko išmokote praeityje, bet nešvaistykite savo psichinės ir dvasinės energijos praeities nusivylimams ir nostalgijai išgyventi. Dvasiškai stiprūs žmonės įdeda savo energiją kurdami geriausią įmanomą dabartį.

8. Nekartokite savo klaidų

Visi žinome beprotybės apibrėžimą, tiesa? Tai yra tada, kai žmogus vėl ir vėl atlieka tuos pačius veiksmus, tikėdamasis gauti kitokį ar geresnį rezultatą nei anksčiau. Gebėjimas tiksliai ir produktyviai mąstyti yra viena iš didžiausių akivaizdžiai sėkmingų vadovų ir verslininkų privalumų.

9. Nepavydėkite kitiems sėkmės

Sutikite, norint pajusti nuoširdų džiaugsmą ir susižavėjimą kito žmogaus sėkme, reikia ypatingų įgūdžių. Dvasiškai stiprūs žmonės turi šį įgūdį. Jie nepavydi ir nepatiria nemalonių emocijų, kai kiti pasiekia sėkmę. Sėkmingi žmonės sunkiai dirba, kad padidintų savo sėkmės galimybes, ir pasitiki protingais sprendimais.

10. Nepasiduokite po nesėkmės

Kiekviena nesėkmė yra galimybė tobulėti. Net puikūs verslininkai lengvai pripažįsta faktą, kad jų pirmieji bandymai versle dažnai baigdavosi nesėkmingai. Dvasiškai stiprūs žmonės yra pasirengę žlugti, jei to reikia ir jei tai suteikia patirties ir išmoko naujų dalykų. Kiekviena nesėkmė priartina prie trokštamo tikslo.

11. Nebijokite vienatvės

Dvasiškai stiprūs žmonės žino, kaip mėgautis buvimu vienumoje. Jie naudojasi tuo, kad suprastų savo praeitį ir dabartį bei planuotų ateitį. Dar svarbiau, kad jų laimė ir nuotaika nepriklauso nuo kitų žmonių elgesio. Jie gali būti laimingi kartu su kitais žmonėmis ir vieni.

12. Negalvokite, kad pasaulis jums kažką skolingas.

Nustokite galvoti, kad visata / akcininkas / darbdavys / sutuoktinis visada ir bet kuriuo metu privalo mokėti jums atlyginimą ir užtikrinti patogų gyvenimą. Dvasiškai stiprūs žmonės ateina į šį pasaulį pasiruošę dirbti ir pasikliauti savo savybėmis ir įgūdžiais.

13. Nesitikėkite greitų rezultatų

Nesvarbu, ar tai būtų treniruočių planas, sveika mityba ar naujo verslo kūrimas, stiprios valios žmonės gali ilgai laukti rezultatų. Jie yra pakankamai protingi, kad suprastų, jog greitų sprendimų nėra, ir kad tikriems pokyčiams reikia laiko. Būkite kantrūs.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *