2 vyrai ir 2 moterys pagal Zodiako ženklą, su kuriais geriau neįstrigti lifte

Įstrigti lifte – ne pats maloniausias įvykis, bet jis gali tapti dar blogesnis, jeigu lifte atsidursite su kuriuo nors iš šių Zodiako ženklų atstovų.

Moteris Liūtas

Drąsūs Liūtai dažnai turi fobijų: bijo tamsos, aukščio, vandens ir net liftų. Nepakenčia uždarų erdvių ir audringai reaguoja į įvykius. Jie visada turi daug reikalų, todėl priverstinis laukimas juos siutina: jiems žlunga sandoris, laukia svarbus žmogus. Jeigu vyrai Liūtai dar slepia susierzinimą, tai moterys – ne tokios kantrios. Emocinga moteris Liūtas gali įsisiautėti.

Moteris Dvyniai

Dvyniai neišsigąs lifto gedimo, bet iš karto įrašys nepažįstamąjį į artimus draugus. Klausytojas ne savo noru sužinos apie moters Dvynių darbo specifiką, jos mėgstamus patiekalus, muziką, o taip pat vyro žalingus įpročius bei vaikų talentus ir ligas. Dvyniai, ypač moterys, mėgsta bendrauti, o jeigu nėra ką veikti, tai tiesiog negali tylėti ir apibers plepalais bet ką.

Vyras Jautis

Vyrai Jaučiai labai jautrūs moterų grožiui ir neįprastai aplinkai, todėl jeigu liks uždaryti lifte su gražia moterimi, gali net pradėti priekabiauti. Kartais jiems sunku sutramdyti savo įgimtus instinktus. Geriausiu atveju mergina išklausys pasakojimus apie jo mokyklinius ir studentiškus žygdarbius, kurie baigsis prašymu duoti telefoną. Blogiausiu, jeigu vyras turi problemų su išsiauklėjimu, jis gali pasielgti ne visai džentelmeniškai.

Vyras Mergelė

Mergelės retai laužo taisykles, todėl lauks pagalbos iš išorės, bus prieš aplinkinių bandymus atidaryti duris ir išeiti. Vyras Mergelė niekam neleis daryti beprotiškų poelgių, papasakos, kaip elgtis, teisingai kvėpuoti ir patogiau įsitaisyti ilgam laukimui. Maištingesnio charakterio žmonėms pamokymai nepatiks, ir tai net gali tapti apsižodžiavimo ar konflikto priežastimi.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *