5 Zodiako ženklai, kurie tiesiog mėgsta gadinti gyvenimą kitiems

Iš horoskopų galima sužinoti apie Zodiako ženklų stipriąsias ir silpnąsias charakterio puses. Šį kartą nurodysime pagrindinius kenkėjus ir piktadarius – Zodiako ženklus, kurie mėgaujasi gadindami kitų gyvenimus.

AVINAS

(03 21–04 20)

Avinas laikomas žalingiausiu iš visų Zodiako ženklų. Ugnies stichijos ženklo atstovai, anot astrologų, yra spontaniški ir impulsyvūs, dažnai vedami emocijų ir veikia visiškai negalvodami apie pasekmes. Avino ženklo atstovai yra savanaudiški, jiems mažiausiai rūpi kito žmogaus patogumas ir komfortas. Būtent todėl gimusieji po šiuo Zodiako ženklu dažnai griauna viską aplinkui, taip pat ir santykius su žmonėmis.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Kuo garsėja šio Zodiako ženklo žmonės? Teisingai, Dvyniams būdingas maksimalus nenuspėjamumas ir dvilypumas. Šių Oro stichijos atstovų pozicija ir ketinimai gali nuolat keistis. Dvyniai mėgsta šaipytis iš kitų ir gadinti jiems gyvenimus, verčia kitus nuolat prie jų taikytis. Romantiški santykiai šiam Zodiako ženklui taip pat nesusiklosto sklandžiai. Dvyniai yra vieniši vilkai, mėgstantys nuotykius ir spontaniškumą, bet nemėgstantys būti nuo ko nors priklausomi.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Dar vienas Ugnies stichijos atstovas, labiausiai mėgstantis naudoti nešvarius triuku iš visų Zodiako ženklų. Šaulys – aštrus, impulsyvus ir šiek tiek piktas žmogus. Kodėl tokie žmonės piktina ir erzina visus aplinkinius? Pirmiausia dėl to, kad jie laiko save protingesniais už visus kitus, todėl nenuilstamai moko, nurodinėja ir primeta savo nuomonę kitiems. Šaulys nemėgsta triukšmingų kompanijų, pasirenka kelis žmones į draugus, o paskui pamažu juos tyliai išnaudoja ir jais manipuliuoja.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo žmonės mėgsta dėtis geraširdžiais ir vaidinti mielas, žavias būtybes,, o paskui nustebina prie jų jau prisirišusius žmones savo toksiškumu. Žuvys dažnai užmezga pažintis dėl pramogos, suartėja su žmonėmis, o vėliau apsimeta aukomis. Spausdami gailestį ir matydami nesusipratimą partnerio ar draugo akyse, šie Vandens stichijos atstovai patiria nuoširdų malonumą. Žuvys taip pat mėgsta viską apskaičiuoti į priekį. Jos dalija dovanėles ir mainais reikalauja iš žmonių paslaugų. Štai kodėl jos bus vienos pirmųjų, kurios padės, jei paprašysite pagalbos. Tik po to turėsite grąžinti dešimteriopai.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Skorpionas yra sunkiausias Zodiako ženklas, su juo beveik neįmanoma sutarti. Šie Vandens stichijos atstovai būna negailestinagi užsispyrę ir sunkiai atleidžiantys žmonių klaidas. Didžiausias Skorpionų trūkumas yra tai, kad jie yra saikingai egoistiški ir yra pasirengę sukelti skausmą ir kančias net brangiems artimiesiems ir mylimiems partneriams. Mat jie nuolat su kuo nors konkuruoja, visur stengiasi užimti pirmąją vietą.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *