Antsvoris: kuriems Zodiako ženklams jis yra nulemtas?

Genetika, mitybos įpročiai, fizinis aktyvumas – visa tai turi įtakos žmogaus kūno būklei. Asmenys tai supranta ir stengiasi dirbti su savimi, kad nepriaugtų papildomų nereikalingų kilogramų ir tuo pačiu neprarastų savo patrauklumo. Daugumai jų tai pavyksta. Nemažai žmonių sugeba palaikyti liekną ir patrauklų savo kūną. Tačiau yra žmonių, kuriems lemta turėti antsvorio. Jie gimsta po 5 Zodiako ženklais.

Žuvys

Kažką pakeisti šio žvaigždyno asmenims yra labai sunku. Tai galioja kalbant ne tik apie darbą, bet ir apie mitybos įpročius, aktyvumo lygį. Tuo pat metu Žuvys negali išlikti stabilios, ramiai reaguoti į viską, kas vykstTai dažnai veda prie išsekimo, persivalgymo, o tai nėra geriausias būdas tinkamai įtakoti dailias kūno formas.

Dvyniai

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai nėra stabilūs ir nuoseklūs. Dvyniai yra išsiblaškę ir dažnai nervingi.

Visa tai neleidžia jiems laikytis tinkamo režimo bei laikytis taisyklių, kurios padėtų išlaikyti liekną kūno sudėjimą.

Vėžys

Problemos darbe bei asmeniniame gyvenime – emocingi Vėžiai jas ima giliai į širdį. Jie nežino, kaip susidoroti su stresu, nežino, kaip tai padaryti nepakenkiant savo sveikatai ir figūrai.

Šio ženklo atstovai dėl rūpesčių dažnai užkandžiauja, todėl neįtikėtinai greitai priauga papildomų kilogramų.

Liūtas

Šie žmonės žino, kaip mankštintis ir teisingai maitintis, bet tiesiog to nepraktikuoja.

Liūtai negali pakęsti pastovios monotonijos maiste, jie nuolat nori išbandyti ką nors skanaus. Potraukis kulinariniams malonumams juos gadina ir atima iš jų kūno lieknumą.

Ožiaragis

Jei nuo vaikystės šio žvaigždyno atstovus tėvai išmokė teisingai maitintis ir sportuoti, jie nepriaugs antsvorio bei niekada nesusidurs su antsvorio problemomis. Ožiaragiai yra įpročius mėgstantys žmonės ir jiems visada lieka lojalūs.

Jei jie turi susiformavusį įprotį valgyti nesveiką ir riebų maistą, jie taip ir darys. Joks svorio metimas jiems nepadės.

Šių ženklų asmenims sunku prižiūrėti savo kūno formas. Tam tikru momentu jie nustoja stengtis, nes nebetiki, kad gali ką nors pakeistiNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *