Anyta – karas ar taika?

Marčios ir anytos tarpusavio santykiai neretai tampa labai rimta problema.

Pradiniame etape marčios neteisingai įvertina šios situacijos sunkumą ir sudėtingumą, kadangi galvoja, jog anyta tik trukdo jaunos šeimos gyvenimui. Tačiau anyta gali tapti puikia sąjungininke ir pagalbininke. Argi mūsų nelengvais laikais tai pakenks? Remdamasi savo pačios patirtimi, susikūriau kelias bendravimo su anyta taisykles.

Pirma. Būtina suprasti, kad kartu su vestuviniu žiedu ant piršto, jūs gavote visą vyro giminę su anyta priešakyje. Dėl to pasistenkite geriau ją pažinti, juk bendrauti su ja teks labai ilgai. Išsiaiškinkite, ką ji mėgsta, o ko nemėgsta, kokie jos pomėgiai, hobiai ir t.t. Nepamirškite dovanų, juk joms neabejingos visos moterys.

Antra. Nepamirškite, kad anyta – jūsų vyro mama, o ne kažkokia bjauri tetulė iš šalies. Tai ji nešiojo jį po širdimi, augino, maitino 20 metų, o gal ir daugiau. O jūs – viso labo viena iš merginų, kurios supo jos berniuką. Ji turi teisę žinoti (proto ribose), kas vyksta jūsų šeimoje, kuo maitinate jos sūnų, ar šiltai jis apsirengęs. Tai neturėtų jūsų erzinti.

Trečia. Pasistenkite vengti konfliktų. Anyta – paprasta, normali moteris, tik vyresnė už jus ir turi teisę tam tikriems kaprizams. Pamirškite pyktį ir nuoskaudas, kitaip atsidursite tarp kūjo ir priekalo – oi, kaip bus nesaldu. Pasistenkite žvelgti į anytą geranoriškai. Žinau, kaip tai sudėtinga, aš juk irgi turiu anytą.

Ketvirta. Semkitės patirties. Paprašykite patikusio patiekalo recepto ir pagaminkite jį dar geriau. Jeigu anyta gamina prastai, išsiaiškinkite tai, ką ji daro gerai. Ir jums nauda, ir anytai malonu.

Penkta. Jei tarp jūsų su vyru iškilo problemų, duokite žinoti anytai. Pavyzdžiui, jei vyras pradėjo išgėrinėti, kažkur pradingsta pinigai ir t.t. Kitaip dėl visų jus ištikusių bėdų anyta apkaltins jus. Ir bus teisi.

Pasitaiko visokių atvejų. Kai kurios anytos pastoviai nuodija marčioms gyvenimą, nes turi kokių nors problemų su psichika. Jeigu tai jūsų atvejis – pasitraukite atokiau ir nesiginčykite su ligotu žmogumi. Niekada nesiskųskite anyta vyrui. Tai – aklavietė. Vyras mamos įtakoti negali ir situacija tik dar labiau įkais. Su tokia anyta geriau išvis nebendrauti. Mano patarimai skirti toms, kurių anytos – adekvačios.

Savo gyvenime aš pilna jėga pajutau visas blogų santykių su anyta pasekmes. Ir dabar labai džiaugiuosi, kad atsikūrė mūsų geri santykiai. Tik labai gaila barnių metu pražudytų nervų ląstelių ir iššvaistyto laiko. Dėl to rekomenduočiau jums pasistengti padaryti viską, ką galite, kad išsaugotumėte taikią pusiausvyrą savo šeimose. Būkite geros, kantrios ir išmintingos. Kitų variantų nėra.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *