Apie energiją

Jei kažkas turi mažai energijos, jis niekam neįdomus. Nes žmones traukia būtent energija, jie kaip drugeliai sulekia pas tuos, kurie „švyti“.

Charizmatiškais vadinami žmonės – tai visų pirma tie, kurie kupini energijos, kurie gali ir nori duoti, dalintis šia savo šviesa.

Dauguma iš mūsų nemoka prisipildyti energijos, todėl ieško kitų žmonių, šalia kurių būnant, galima „pasikrauti baterijas”.

Lyčių tarpusavio santykiuose vyrą traukia ne pati gražiausia, o kupina energijos moteris. Kuri švyti, kuri leidžia savo pirminei energijai pakilti aukščiau iš žemiausių, primityviausių seksualinių lygmenų iki širdies, kur toji energija transformuojasi į besąlygišką meilę.

Seksualinė energija – tai gyvybės energija, kurią gamina lytiniai organai, džiaugsmo ir kūrybos energija, gausos ir klestėjimo energija.

Visatos energija – tai jau aukštesnis lygmuo, kuriame mūsų energija leidžia mums plėsti sąmoningumą.

Žemės energija – tai balanso energija, suteikia mums pagrindą po kojomis ir gerą sveikatą.

Pirmapradė, pirminė energija – ją mums dovanoja tėvai pastojimo momentu, o pasipildo ji iš aukščiau aprašytų šaltinių. Kitas klausimas, kiek mes galime perleisti šias energijas per save?!

Jei esama psichologinių traumų, baimių ar elgesio šablonų, skatinančių neskleisti savo šviesos ir grožio ir t.t., tai blokuoja energijos srautą, jos atiteka mažai, žmogus funkcionuoja ties minimalia riba.

Kokie vyrai patraukia moterų dėmesį? Visų pirma: aktyvūs, sėkmingi, realizavę save, atsakingi, turintys humoro jausmą – būtent tie, kurie turi daug energijos.

Mūsų visų netraukia nei grožis, nei pinigai, nei sėkmė ar žinios, mus visus traukia Energija! Tiesiog tie, kurie turi energijos, realizuoja savo galimybes ir jau paskui mainais gauna žemiškas gėrybes.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *