Apie santykius | 2

Teiginys „tu man visiškai nepadedi“, vyrui – tai frazė apie nieką, absoliuti abstraktybė ir beprasmybė. Nuspręskite konkrečiai, kame, kaip ir kaip dažnai jis turėtų padėti. Arba štai: „Mūsų santykiuose nėra romantikos“ – kokios konkrečiai romantikos jūs iš jo reikalaujate? Prisiminkite, kokiais momentais jūs ją jautėte ir lygiai taip pat konkrečiai nuspręskite, ko jums norėtųsi.

***

Moterys, teigiančios, kad „vyrams reikia tik vieno“, tiesiog nemoka pritraukti vyrų, neturi kuo juos sudominti, išskyrus tą „vieną“. Tikra moteris, pasitikinti savimi, jaučianti savo vertę, išmintinga ir graži, nejaučia jokio reikalo rengtis provokuojančiai. Ji moka sužavėti vyrą vien žvilgsniu, savo mintimis, eisena, kalbos maniera ar rankos gestais.

***

Vyras nori būti su ta moterimi, su kuriuo jaučia laisvę būti savimi.

Ir jūs negalite to suvaidinti, imituoti, apsimesti. Jūs arba leidžiate jam būti laisvam, arba ne. Vyras jaučia, kada tai nėra nuoširdu, kada tai gali pasikeisti, tarkime, po vestuvių. Kaip jūs neleidžiate jam jaustis laisvu? Kai pernelyg aktyviai puolate plėtoti santykius, kai galvojate, jog jus spaudžia laikas, kad jums reikia vaikų, kai jūs nesugebate pabūti viena. Visa tai trukdo santykiams vystytis natūraliai.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *