Apie švelnumo svarbą žmogaus gyvenime

Mes visi norime savo gyvenime gauti maksimumą gerumo. O ypač meilės. Viena iš tokių meilės išraiškų yra švelnumas. Labai tiksliai švelnumo poreikį  aprašo savo knygoje „Nesigėdykite būti švelniais“ autorius Eduardas Topolis.

Juk tikra tiesa, kad niekas taip nepririša kito žmogaus, kaip jam parodomas švelnumas. Tokia moterų esybė. Jos lengvai ir nesidairydamos per petį meta „turtingą gyvenimą“ su visais materialiniais privalumais, kai sutinka žmogų, kuris moka reikšti jausmus.

Kiek vyrų pasirengę viskam, kad juos priimtų su švelnumu ir meile? Kaip dažnai jausmų „godulys“ arba nemokėjimas juos išreikšti sugriauna šeimas, o kartais ir visą gyvenimą? „Nelaimingi“ suaugusieji augina „nelaimingus“ vaikus, aprūpindami juos viskuo, kas materialu, bet neduodami svarbiausio – švelnumo ir pasitikėjimo jausmo.

Be to, dar yra toks dalykas, kaip psichosomatika. Tai yra, kai jums pasireiškia kokios nors ligos simptomai, o iš tikrųjų tai yra nesveikos psichoemocinės būklės pasireiškimas. Kaip sakoma, „visos ligos nuo nervų“…

Dažniau apkabinkite vieni kitus, bučiuokite, kalbėkite apie tai, kaip smarkiai mylite visus, kuriems linkite gero: mylimuosius, vaikus, tėvus, giminaičius, draugus. Tai pats geriausias būdas padidinti imunitetą ir neįsileisti į vidų nė vieno viruso!

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *