Ar meilė būtinai turi būti susijusi su kančiomis?

Niekas neabejoja, kad meilė – nuostabiausias dalykas pasaulyje. Tie, kurie nepatyrė meilės jausmo, negyveno visaverčio gyvenimo. Meilė įgalina žmogų daryti stebuklus, suteikia energijos ir atjaunina.

Įsimylėjimo periodas trunka neilgai, tačiau daug kam sugeba apkartinti ir šiuos nuostabius momentus. Kodėl mes kenčiame, kai įsimylime? Kaip išgyventi šį periodą, nežvelgiant į pasaulį pro juodus akinius?

Nepriklausomai nuo dėmesio, flirto ir mylimo žmogaus susidomėjimo, dauguma merginų vis tiek būna nepatenkintos. Jos nusiteikusios pradėti džiaugtis tik tada, kai sulauks pasiūlymo tuoktis ir mylimasis jas nusives į civilinės metrikacijos biurą.

Neretai vyrai stengiasi išvengti vedybų. Kai kurie mano, kad moterys – raganos, galinčios netikėtai apsukti galvą, todėl, pajutę vedybų grėsmę, jie skuba pradingti.

Ką tokiu atveju daryti?

Vertinkite meilės ryšį kaip įdomų nuotykį ir galimybę maloniai praleisti laiką. Mokykitės būti laimingos dabar, o ne per vestuves. Leiskite įvykiams klostytis natūraliai, tada greičiau pasieksite savo tikslą.

Meilė kaip narkotikai

Meilė – stiprus jausmas. Šalia jo visa kita atrodo prėska ir nuobodu. Dauguma merginų tampa priklausomos nuo meilės kaip nuo narkotikų. Nuolat galvoja apie jį, apie būsimą susitikimą, pamiršdamos savo pomėgius, draugus. Mylimas žmogus tampa svarbiausia dalyku, vieninteliu gyvenimo tikslu, visų emocijų šaltiniu. Jeigu jis neskambina, prasideda panika. Kai paskambina, apima begalinis džiaugsmas. Susitikimas neįvyko – visas vakaras praverktas. Paskyrė pasimatymą – galvos praradimas iš laimės.

Mergina, priklausoma nuo tokių adrenalino šūsnių, ima išradinėti dirbtines problemas: ieško varžovių, santykių atšalimo priežasčių, fantazuoja apie išsiskyrimą. Sulaukusi savo būgštavimų paneigimo, vėl ima džiaugtis gyvenimu.

Visa tai alina jos nervų sistemą ir iš tikrųjų priartina išsiskyrimą. Kokiam vyrui gali patikti tokie sudėtingi santykiai?

Ką daryti? Meilė – geras dalykas, bet ji nėra vienintelis malonumas gyvenime. Mokykitės patirti malonumą iš kitų gyvenimo sričių, kurios nesusijusios su mylimuoju. Baimė prarasti mylimą žmogų daro moteris pažeidžiamas. Reikia mokytis pasitikėti gyvenimu.

„Turi būti toks…“

Jūs tiksliai žinote, kaip turi atrodyti jūsų mylimas žmogus, kokie turi būti jo charakterio bruožai ir privalumai? Pažinties pradžioje vyras visiškai atitinka jūsų įsivaizdavimus. Po kurio laiko pradedate pastebėti neatitikimus: ne taip pasielgė, kaip tikėjotės, ne taip apsirengęs, neprilaikė durų, nepadavė rankos…

Kuo toliau, tuo daugiau trūkumų pastebite. Reakcija priklausys nuo jūsų charakterio: arba toliau rinksite jo trūkumus ir suprasite, kad pasirinkote netinkamą meilės objektą, arba bandysite jį perdaryti pagal savo idealą. Abu variantai veda prie santykių nutrūkimo ir atitinkamos emocinės būsenos.

Ką daryti? Pripažinti sau, kad idealių žmonių nebūna. Jūs taip pat turite trūkumų, ir derėtų atlaidžiau žiūrėti į kitų žmonių trūkumus. Jei norite toliau bendrauti su savo mylimuoju, teks nekreipti dėmesio į jo trūkumus ir ieškoti privalumų.

Ar reikia kovoti su pavydu?

Vieni laiko pavydą kilniu ir dramatišku jausmu. Kiti juo matuoja jausmų stiprumą. Tačiau pavydas atsiranda iš nuoskaudos, baimės. Ar galima mylėti, kai sielą drasko tokie negeri jausmai?

Ką daryti? Jeigu jums nepatinka jūsų mylimojo elgesys, atvirai pasikalbėkite su juo šia tema. Jeigu jūsų pavydas yra be priežasties, tik fantazijų vaisius, tada įtikinkite save, kad pasitikite savo mylimuoju, kad viskas vyksta gerai, kad jis jus myli.

Praeitis

Pagaliau sutikus mylimą žmogų kyla noras papasakoti jam apie save, apie savo gyvenimą iki tol. Kaip blogai buvo vienai, kaip buvęs vaikinas apgavo, apie savo kasdienes problemas. Ir pastebite, kad mylimasis klauso abejingai ir stengiasi nukreipti temą.

Vyrai nesuvokia, kad moteriai svarbu išsipasakoti, pajusti, kad ją supranta. O vyras, išklausęs išpažintį, klausia savęs: „Ko ji nori iš manęs? Kam man reikalinga moteris su problemomis?“

Ką daryti? Atsipalaiduokite ir mėgaukitės bendravimu su mylimuoju. Būkite draugiška, linksma ir visada optimistiškai nusiteikusi. Praeities prisiminimai gali apnuodyti jūsų dabartinius santykius. Galbūt vėliau, kai būsite labai artimi, galima bus šį bei tą papasakoti apie savo praeitį, kaip ilgai jo ieškojote, bet skubėti nereikia.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *