Asmenybės bruožai, kuriuos vaikas paveldi iš motinos

Vaikas iš savo tėvų gali paveldėti daug daugiau nei plaukų spalvą ir fizines savybes. Laukdami, kol pasirodys jūsų kūdikis, tikriausiai bandote įsivaizduoti ne tik tai, kaip jis atrodys, bet ir kaip jis elgsis, kalbės, vaikščios ir darys daugybę kitų dalykų. Laimei, genetikos studijos leidžia tiksliai nustatyti, kurie vaiko bruožų priklauso tėčiui arba mamai, taigi, galite sužinoti, iš kur jis paveldėjo vieną ar kitą savybę. Žemiau yra pateikti aštuoni bruožai, kuriuos vaikas paveldi iš mamos.

Miego įpročiai

Mama miego metu nuolat vartosi, knarkia, kenčia nuo nemigos ar mėgsta nusnausti pietų metu … Visa tai vaikas paveldi iš savo mamos, ir pasižymi tokiais pat įpročiais.

Plaukų spalva

Nors greičiausiai kūdikis paveldės dominuojančius, bet ne recesyvinius genus, tačiau motinos plaukų spalva taip pat gali pasufleruoti, kokios spalvos bus kūdikio plaukai.

Plaukų tekstūra

Kaip ir plaukų spalvą, mažylis greičiausiai paveldės motinos plaukų tekstūrą, taigi, jūsų garbanos tikrai bus paveldėtos!

Sveikos mitybos įpročiai

Tai, ką jūs valgote nėštumo metu, turės įtakos gimsiančio vaiko mitybos įpročiams. Tyrimai su žiurkėmis parodė, kad netinkama mityba nėštumo metu gali paveikti geną, susijusį su insulino gamyba, o tai gali padidinti riziką susirgti 2 tipo diabetu. Nors šis tyrimas dar nebuvo išbandytas su žmonėmis, geriausia būti atsargiems!

Dominuojanti ranka

Jei abu tėvai yra kairiarankiai, tai beveik garantuoja, kad ir vaikas bus kairiarankis. Jei kairiarankė yra tik mama, vaikas greičiausiai irgi bus kairiarankis!

Migrena

Jei kenčiate nuo migrenos, didelė tikimybė, kad ir jūsų mažylis nuo jos kentės.

Intelektas

Atlikti tyrimai parodė, kad nepaisant išsilavinimo, rasės ir socialinės bei ekonominės padėties, aukštas motinos intelekto koeficientas gali persiduoti ir gimsiančiam vaikui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.