Aštuonios tavo mylimo vyro moterys

Kiekvieno vyro gyvenime, be mylimos žmonos esama ir kitų moterų. Tačiau tai ne pretekstas kraustytis iš proto ar kelti pavydo skandalus. Pamėginkime išsiaiškinti su tomis moterimis be panikos.

Vaikystės draugė

Jie draugauja nuo vaikų darželio, drauge mokėsi mokykloje ir galbūt netgi universitete. Jie raitosi juokais iš juokelių, kurių jūs visiškai nesuprantate, o kai ji nesugeba priparkuoti automobilio, jis nevadina jos idiote.

Nepavydėkite, juk į gyvenimo drauges jis pasirinko jus, o ne ją. Pamėginkite su ja susidraugauti ir suprasti, už ką savo draugę vertina jūsų išrinktasis. Be to, tai puiki proga susimąstyti: galbūt jūs nepasitikite savimi ar savo žavesio galia?

Kolegė

Ji kartu su juo pietauja, paprašo pasilikti po darbo padėti užbaigti įstrigusios ataskaitos, skambina vakarais į namus – spręsti neatidėliotinų reikalų. Žodžiu, jis su ja praleidžia daug laiko ir tai jus nervina.

O dar ji neburbuliuoja, neatakuoja jo pretenzijomis, nekaulija dėmesio, kaip… jūs. Geriau būkite savo išrinktajam žmona-drauge, o ne žmona-dukra. Geros pašnekovės, kuri domisi savo vyro gyvenimu, niekas niekada nepajėgs nustumti į šoną.

Draugo žmona

Jis turi draugą, kuris susituokė vos ne prieš šimtą metų. Jo žmona – maloni moteris, bet mėgsta pabrėžti, kad jų vyriškoje kompanijoje yra sava, o visi likusieji pateko į tą draugiją atsitiktinai: „Kam tu jam nupirkai šitą megztinį? Jis negali pakęsti mėlynos spalvos!”

Nerungtyniaukite su ja. Juk būtent jūs esate jo moteris, o ne ji. Pasirinkite „jaunesnės draugės” vaidmenį, juk būtent šito ji ir siekia. Nemėginkite tapti į ją panašia, įrodinėdama, kad ir jūs ne iš kelmo spirta – ir ji palaipsniui nusiramins.

Buvusi mergina

Kelis kartus jis pavadino jus jos vardu ir stebėjosi, kad jūs negalite teisingai iškepti mėsos (ne taip, kaip kai kurios). Kartais jis pareiškia, kad turi su ja susitikti – pasiimti knygą ar pakabinti lentyną.

Jums reikalingas toks vyras? Jeigu atsakymas teigiamas, priimkite jo praeitį kaip faktą. Neleiskite sau kandžių pastabų jo buvusios adresu, bet ir savo nuoskaudų iš vyro pusės nenutylėkite – visa tai būtina aptarti, tik be pretenzijų. Nesistenkite įrodyti, kad esate geresnė už buvusią. Jūs – tai jūs, vertinkite save už tai.

Kaimynė

Anksčiau situacija, kai vyrukas nuomojosi kambarį kartu su mergina atrodė neįtikėtina. Šiandien – visai kas kita. Tačiau kai jis pareiškia, kad susirado nuostabų butą, o jame dar gyvens devyniolikmetė studentė, jūs sprogstate: „Nejaugi nebuvo galima susirasti kaimyno-vaikino?!”

Šioje situacijoje padės humoro jausmas bei pasitikėjimas savimi ir išrinktuoju. Jeigu toks variantas jums kategoriškai nepatinka, yra kita išeitis – nuomotis butą dviese.

Mama

Turint jo mamytės energiją, seniai galima buvo sutaikyti tokius priešus kaip Izraelis ir Palestina. Tai jai remontą daryti prireikia, tai gėles sodinti vasarnamyje, tai aplankyti tetą Balbieriškyje. Vos išgirdęs prašymą, jis lekia jai į pagalbą, o jūs ištisą mėnesį negalėjote jo įkalbėti vinies įkalti.

Karas su anyta – pats absurdiškiausias. Bet kuriuo atveju nukentės vyras – jam sunku prarasti tiek jus, tiek ją. Netampykite virvės, aiškindamasi, kuri iš jūsų stipresnė, geriau skirkite anytai dėmesio, nelaukdama, kada ji ims jo iš jūsų reikalauti (tame tarpe ir jūsų susierzinimo pavidalu). Būkite sąžininga, susiraskite savyje porą-trejetą tokių pat bruožų, kuriuos turi ir vyro mama, pavyzdžiui, norą tik vienai pačiai disponuoti vyru.

Dukra

Jis dažnai pasiima per išeigines dukrą iš pirmosios santuokos. Jūs neturite nieko prieš, tačiau vaikas išterliojo stiklą jūsų mėgstamiausiu lūpdažiu, išlaistė kvepalus ir sako: „Mama žymiai gražesnė už šitą tetą!”

Nereikia pirkti vaiko meilės, tiesiog būkite sąžininga ir draugiška su juo: vaikai labai jautriai jaučia falšą. Priešprieša baigsis greičiau, jei nedemonstruosite, jog esate įsižeidusi ir įskaudinta. Vaikai – subtilūs psichologai: jie jaučia, kad mušti į skausmingą vietą logiškiau, kol ji skausminga. Jūsų ramybė – pats geriausias ginklas.

Bendramintė

Sporto klube jis susirado bičiulę, su kuria aptarinėja raumenis, dietas ir naują instruktorių. Kai įsivaizduojate, kaip ji čiupinėja jo tricepsus, kyla noras ją priploti.

Užsirašykite į tą klubą ir lankykite užsiėmimus drauge. Tik prieš tai pagalvokite: juk jūs negalėsite sekioti jam iš paskos visą gyvenimą. Galbūt bus geriau užsirašyti į šokių pamokas ir paskui pasakoti vyrui, kaip šokote su partneriu aistringą tango? Kas žino, galbūt jūsų išrinktasis nutars geriau pats tapti jūsų meilės šokio partneriu?

Pasitikėkite žmonėmis ir ypač savimi!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *