Auksinės taisyklės – kaip elgtis, kad vyras bijotų jus prarasti

Dauguma ištekėjusių moterų baiminasi, kad po kurio laiko vyro aistra išblės ir iširs santuoka. Psichologai žino paslaptis, kaip reikia elgtis, kad vyras brangintų jus. Laikydamosi šių taisyklių, sugebėsite išsaugoti savo santuoką ir meilę.

Palikite vyrui asmeninės erdvės

Didžiausia šeiminių barnių dalis kyla dėl to, kad vienas partneris per daug kontroliuoja kitą. Paprastai vyrai kenčia dėl perdėtos moters globos, o moteris įsižeidžia, kai negauna iš savo antrosios pusės pakankamai dėmesio. Tai ji laiko meilės trūkumu.

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Jis ir ji skirtingai suvokia šeiminius santykius. Nepriklausomai nuo jausmų stiprumo, vyras niekada neatsisakys susitikimų su draugais ar sporto rungtynių. Moterims būdinga pasinerti į santykius iki ausų, pamiršti savo drauges ir laisvalaikio pomėgius, kuriuose nedalyvauja mylimasis. Dėl to atsiranda skausmingas disonansas.

Pirmoji auksinė taisyklė: kad išvengtumėte problemų, nustokite elgtis globėjiškai. Nesikoncentruokite į savo vyrą 24 valandas per parą, verčiau susiraskite 2–3 hobius, kurie užimtų jūsų laisvą laiką. Kol vyras sėdės bare su draugais, eikite į treniruotes, grožio saloną, susitikite su draugėmis, lankykite kvalifikacijos kėlimo kursus, lavinkitės. Taip ne tik suteiksite savo vyrui po porą laisvų valandų per dieną, bet ir jausitės labiau pasitikinčios savimi, tobulėsite. Vyrai niekada nemeta gražios, pasitikinčios ir nuolat besivystančios moters.

Palaikykite jį

Geriems santykiams būtinai reikalinga pusiausvyra ir harmonija, todėl nepulkite į kraštutinumus. Tikriausiai jau patikėjote, kad negalima per daug globoti ir kontroliuoti vyro? Bet nepamirškite jam paskambinti (ne dažnai, o kartą per dieną) ir pasidomėti, kaip jam sekasi, paklausti, ar jis nenorėtų nueiti su jumis į sporto klubą. Tada jūs būsite lygiateisiai partneriai. Klausinėkite apie jo laimėjimus ir nesėkmes, palaikykite, kai reikia. Vyrai nepasakoja apie savo nesėkmes draugams, todėl jiems reikia mylimosios palaikymo.

Antroji auksinė taisyklė: būkite šalia jo pergalių ir pralaimėjimų momentais. Vyrai niekada nemeta moters, kuri juos supranta ir priima tokius, kokie yra.

Išlikite patraukli

Dauguma ištekėjusių moterų mažiau laiko skiria sau nei prieš vestuves. Prisiminkite, kaip stengėtės jam patikti tada. Peržiūrėkite savo dienotvarkę ir suraskite daugiau laiko savo išvaizdai ir grožiui puoselėti.

Trečioji auksinė taisyklė: pasistenkite, kad jis visada jus matytų su stilingu makiažu ir nepriekaištingu manikiūru. Gražios moters vyrai nenori prarasti.

Nepavyduliaukite!

Moterys kartais per daug romantizuoja vyro pavydą sau, laikydamos jį meilės įrodymu. Jos pačios gali ilgai ir atkakliai iš pavydo terorizuoti vyrą. Nei vienas, nei kitas variantas nestiprina santykių.

Bandydamos išprovokuoti vyro pavydą, būkite pasirengusios nemaloniems netikėtumams. Kai kurie vyrai gali rimtai supykti, o kiti – palaikyti moterį lengvabūde . Geriau su tokiais dalykais nejuokauti.

Skirtingai nuo moterų, visi vyrai niekina tokią meilės išraišką ir nervinasi, kai partnerė pavyduliauja.

Psichologai tvirtina, kad dažniausia pavydo priežastis būna nepasitikėjimas savimi. Moteris ima manyti, kad vyras gali susirasti kitą, ir pradeda vaidinti detektyvą.

Ketvirtoji auksinė taisyklė: susikoncentruokite į save, pasidarykite tiek kosmetinių procedūrų, kiek jums reikia, kad pasijustumėte labai graži. Ir pavydas praeis.

Leiskite jam pasijusti reikalingam

Kiekvienas vyras siekia parodyti savo antrajai pusei, koks jis yra reikalingas ir geras. Jūs galite sužaisti su jo tauriais siekiais ir kartkartėmis vis paprašyti kokios paslaugos. Kai namuose kas nors sugenda, pirmiausia papasakokite apie problemą vyrui. Galbūt jis užsimanys pataisyti pats, kad išaugtų jūsų akyse. Jeigu jam tai nepavyks, jokiu būdu nepriekaištaukite ir nesmerkite. Jis neturi pasijusti silpnas.

Penktoji auksinė taisyklė: būkite protingesnės ir išnaudokite vyro privalumus, taktiškai nutylėdamos apie jo silpnybes. Kompromisiniai santykiai paprastai būna patvariausi ir ilgalaikiai. Vyrai bijo prarasti moterį, šalia kurios jaučiasi stiprūs ir vyriški.

Būkite supratinga finansiniais klausimais

Dar viena skausminga daugumos vyrų vieta – finansinė gerovė. Vyro darbo ir užmokesčio kritika, priekaištai dėl dovanų vertės neretai priveda prie santykių pabaigos.

Šeštoji auksinė taisyklė: susilaikykite nuo vyro finansinės padėties kritikos. Jeigu jūsų netenkina jo pajamos, tai apsvarstykite per šeimos pasitarimą, kaip galima būtų pagerinti materialinę padėtį. Vyras nenorės prarasti moters, jei žinos, kad pinigai jai kainuoja mažiau už meilę.

Neeikvokite savęs nuoskaudoms ir pykčiui

Atstatyti buvusią santykių šilumą būna sunku net po kelių abipusių nuoskaitų dienų, nekalbant apie ilgesnį konfliktų laiką. Santykiai neturi smarkiai svyruoti tarp meilės ir neapykantos.

Septintoji auksinė taisyklė: jeigu mylite savo vyrą, tai mokykitės suprasti būtent jį, o ne tą idealizuotą pavidalą, kurį susikūrėte savo galvoje, kai jis dar tik siekė jūsų. Vyras tai įvertins ir brangins jus dėl to.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *