Baisu, kad vyrą „pagrobs”

Ši baimė pažįstama daugeliui. Ir kuo labiau nesubalansuota moteris, tuo stipresnė baimė.

Baimė sukelia pavydą, kontrolę ir agresiją žmogui, kuris dar nespėjo niekuo nusikalsti.

Baimė ir įtarinėjimai blokuoja jausmus, jaučiamus savo vyrui. Vietoje meilios katytės namuose vyrą pasitinka įniršusi furija. Vargas tokiam vyrukui.

Draudimai, kontrolė, nuolatiniai skambučiai, telefono ir žinučių tikrinimas. Priekabiavimas be jokios priežasties.

Ypatingai „pažangios” damos eina dar toliau. Jos stengiasi vyrui nepirkti (neleisti pirkti) gražių drabužių ir parfumerijos. Daug kartų girdėjau iš patyrusių damų jų „išmintingus” patarimus ir priekaištus:

  • Kodėl tu jį lepini, jis pradės po bobas valkiotis!
  • Vėl nauji marškiniai! Jūs jį kitoms moterims puošiate?
  • Kvepalai? Vyrui? Tik odekolonas, pats pigiausias, kad moterys nesusigundytų!

Štai taip vyrai ir gyvena. Su tokiu požiūriu į save. Neįsivaizduoju, kaip tai įmanoma. Su senais, bjauriais drabužiais, užguitiems pavydžių žmonų.

Pažįstu daug tokių porų.

Ir didžiausias absurdas yra tas, kad štai tokie galutinai užguiti vyrai, būtent jie ir tampa neištikimais.

Namuose meilės jie negauna. Nei meilės, nei pagarbos, absoliučiai nieko. O juk jie yra gyvi žmonės. Kiekvienas žmogus nori jaustis mylimas.

Kartą, maždaug prieš 15 metų, į mūsų namus užsuko mano vyras su savo bendradarbiu. Jo kepurė buvo suplyšusi. Pasiūliau greitai susiūti, tačiau jis atsakė, jog negalima, žmona tyčia nesiuva kepurės, manydama, kad užsimaukšlinęs ant galvos tokį šlamštą, jis nepabėgs pas kitas bobas. Žeminanti situacija, tiesa? Vėliau jis pradėjo ją apgaudinėti ir netgi labai aktyviai – su visomis iš eilės, ir šitiems „žygdarbiams” nesutrukdė nei suplyšusi kepurė, nei seni drabužiai, nei skylėtos kojinės.

Kuo labiau moteris baiminasi prarasti vyrą, kuo labiau bijo neištikimybės, tuo greičiau toji neištikimybė įvyks. Gyventi, kai su tavimi šitaip elgiamasi, paprasčiausiai neįmanoma. Vyrui galiausiai kils noras sau pačiam įrodyti, kad jis vis dėlto yra žmogus ir turi teisių.

Jei norite ištikimo gyvenimo draugo – nusiraminkite ir pradėkite mylėti bei PASITIKĖTI!

Nenorite pasitikėti – gaukite tai, ko nusipelnėte.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *