Bučinys gali papasakoti apie žmogaus charakterį

Prancūzijos mokslininkai eksperimentiškai išsiaiškino, kad bučinys gali suteikti patikimos informacijos apie netgi visiškai nepažįstamo žmogaus charakterio bruožus.

Eksperimente dalyvavo 1000 žmonių, kurie buvo suskirstyti į tris grupes. Pirmosios grupės dalyviai palaikė stabilius santykius. Antrosios grupės savanoriai susitiko ir užmezgė santykius visai neseniai. O trečią grupę sudarė žmonės, kurie vienas kito nepažinojo.

Visos poros turėjo pasibučiuoti, o paskui atsakyti į testo klausimus. Ištyrę dalyvių atsakymus, mokslininkai padarė išvadą, kad bučiniai gali papasakoti apie partnerio savybes ir charakterio bruožus, o situacijoje su nepažįstamais žmonėmis šis metodas pasiteisino dar geriau – trečios grupės dalyviai gavo dar platesnę ir įdomesnę informaciją.

Suprantama, kad bučinys nieko nepapasakos apie žmogaus darbo vietą ar išsilavinimo lygį, tačiau padės pakankamai tiksliai išsiaiškinti, kiek žmogus yra drąsus ar nedrąsus, pasitikintis savimi ar su menka saviverte, ar jam patinka imtis iniciatyvus ir dominuoti, ar nori kad jam vadovautų, švelnus jis ar grubus.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *