Būti jo moterimi, būti jos vyru…

Tai ne tas pats, kas pasakyti: „Tai – mano vyras” ar „Tai – mano moteris”. Juk šitaip mes tarsi savinamės šį žmogų, o tai jau nelabai meilė, greičiau – savininkiškumas.

O štai kai sakai: „Aš – jo moteris” arba „Aš – jos vyras”, jauti, esi tiesiog įsitikinęs tuo konkrečiu momentu, jog tu jau nebe vienas, jog šalia išties yra būtent tas mylimas ir artimas žmogus.

Žmogus, greta kurio malonu, gera ir komfortiška. Ir tai velniškai puiku! Puiku, kai supranti, jog pagaliau sutikai tą, kurį gali ne tik su pasididžiavimu pristatyti visiems aplinkiniams ir pasakyti „tai mano moteris” ar „tai mano vyras”, o kai lygiai taip pat su sunkiai tramdomu džiaugsmu gali užtikrintai ir tvirtai pareikšti visam pasauliui: „Taip, aš esu jo moteris”, „Taip, aš esu jos vyras”.

Asmeniškai man toks išsireiškimas, kuris, savaime aišku, turi būti patvirtintas dar ir veiksmais, poelgiais, visada buvo žymiai svarbesnis už išsireiškimus, kai tave paprasčiausiai pasisavina ir mielaširdingai teikiasi pavadinti „savo moterimi”.

O kai vyras sako: „Aš esu jos vyriškis” – tai tiesiog kaip medus kiekvienos moters ausiai. Juk šitaip jis pareiškia ir duoda suprasti, kad išties įsitikinęs, jog jo širdis jau priklauso šiai konkrečiai moteriai.

Asmeniškai man tai reiškia, kad taip sakantis vyras trokšta „įsitempti” šią moterį ne į artimiausią lovą, o būtent į savo širdį, kurioje jai jau seniai paruošta garbinga vieta, juk jis taip ilgai jos laukė…

O kai moteris sako „Aš esu jo moteris” – tai visų pirma reiškia, kad ji myli šitą vyriškį ir jau galutinai pasirinko jo naudai. Juk taip malonu ir svarbu jausti save būtent jo – mylimo, jau tokiu artimu ir reikalingu tapusio vyriškio moterimi. Argi tai ne laimė?

Dėl to linkiu kiekvienam ir kiekvienai iš mūsų pasijausti kažkieno mylima moterimi ir mylimu vyru, o svarbiausia – išgirsti šiuos žodžius ir mylimo žmogaus; „Aš esu jo moteris” ir „Aš esu jos vyras”. Patikėkite, už tai galima daug atiduoti!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *