Daiktai, kurių jokiu būdu negalima laikyti namuose

Pagal fengšui kiekvienas daiktas, esantis namuose, turi savo energiją ir konkrečią paskirtį. Kai kurie daiktai traukia teigiamus energijos srautus, o kai kurie – neigiamus, todėl pastarųjų reikėtų atsisakyti.

10 nepalankios energijos daiktų

1. Sudužę indai ir veidrodžiai

Rytuose tikima, kad negalima naudotis įskilusiais indais ir laikyti namuose sudužusius veidrodžius, nes ties daiktai atakuoja ir išstumia sėkmė iš namų. Atsikratykite jų be gailesčio.

2 .Sunešioti batai

Ypač tai liečia nudrengtas kambarines šlepetes. Jų negalima laikyti namuose, nes jos kaupia blogą energiją. Visada išmeskite sunešiotus batus, taip pagerinsite savo ir namiškių savijautą.

3 Neveikianti technika ir elektronika

Per techniką cirkuliuoja energija. Neveikiantys prietaisai kaupia neigiamą energiją ir spinduliuoja ją į aplinką.

4. Šiukšlės, dulkės, purvas atneša nelaimes!

Rytų kultūrose namų tvarkymui skiriamas didelis dėmesys. Manoma, kad negalima palikti patalpoje šiukšlių paketų, nes tai blokuoja energijos srautus. Taip pat reikia reguliariai valyti dulkes ir purvus, nes jie iššaukia skurdą.

5 .Fotografijos su defektais

Galima saugoti namuose senas fotografijas, jeigu jos nepažeistos. Jeigu nuotraukos nutrintos, apiplyšusios, tačiau yra jums brangios, geriau kreiptis į specialistus, kad jas restauruotų. Senos pažeistos nuotraukos daro tokį pat efektą kai suskilę veidrodžiai. Neverta dėl praeities rizikuoti dabartimi.

6. Sena vanta

Seną vantą būtinai reikia pakeisti nauja, kuri neš sėkmę ir padės išgyti nuo ligų. Taip pat reikia atsikratyti senų sulaužytų šluotų ir smarkiai purvinų skudurų. Visos priemonės, kurias naudojate namų tvarkymui, turi atrodyti tvarkingai.

7. Tušti buteliai ir sena spauda

Šie daiktai yra neigiamos energijos laidininkai. Atsikratykite tuščių butelių, senų laikraščių ir žurnalų, nes jie užteršia erdvę ir kaupia dulkes.

8. Daiktai, kurie priklausė mirusiems žmonėms

Mirusių žmonių daiktų negalima laikyti namuose. Juos geriau parduoti arba padovanoti vargšams. Svetimiems žmonėms tokie daiktai nepavojingi. Pagal Rytų tradicijas, mirusį žmogų reikia gerbti ir jo daiktai neturi būti toje vietoje, kur jis gyveno.

9. Nemalonių asmenų dovanos

Šie daiktai sukelia neigiamas emocijas, todėl jiems ne vieta jūsų namuose. Jie vagia sėkmę bei sveikatą ir net gali smarkiai kenkti. Jeigu negeras žmogus padovanojo smulkmeną, tai geriau ją sudeginti, kad apsisaugotumėte nuo negerovės.

10. Vijokliniai ir duriantys augalai

Tokie augalai blokuoja teigiamą energiją. Jeigu nusipirkote kaktusą, tai galima jš pastatyti prie kompiuterio, bet vijoklinių gėlių su spygliukais geriau nelaikyti, nes jos trukdo racionaliai mąstyti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.