Darau universalią priemonę viso namo valymui už kelis centus. Pirmąkart atradau sau indaplovių tabletes

Indaplovių tabletės pasižymi galingomis valomosiomis savybėmis, kadangi į jų sudėtį įeina medžiagos, išskaidančios riebalus ir kitus įvairiausius nešvarumus. Tai baliklis, soda, druskos.

Todėl naudotis tabletėmis galima beveik visų namų paviršių valymui.

Darau tirpalą tokiu būdu: vieną tabletę susmulkinu ir suberiu į butelį su purkštuvu, užpilu karštu vandeniu ir suplaku.

– Gerai nusiplauna langų stiklai. Reikia papurkšti priemonės ir patrinti sausa šluoste. Stiklas spindi kaip ir nuplovus specialiomis langų valymo priemonėmis.

– Palangės dažniausiai yra gruoblėto paviršiaus ir su laiku dulkės patenka vidun, plastikas tampa pilkas. Užpurškiu šios priemonės ir palieku 5 minutėms sąveikai, paskui nuvalau šluoste. Palangė tampa balta ir švari.

– Gerai ir be nutekėjimų valosi veidrodžiai.

– Viskas, kas randasi maisto ruošimo zonoje, dažnai pasidengia riebalais ir apnašomis. Tai viryklė, gartraukis, orkaitė, plautuvė, čiaupas ir, žinoma, sienos. Ši savadarbė priemonė gerai viską nuvalys, priklausomai nuo užterštumo reikia laikyti skirtingą laiko tarpą.

– Gartraukio grotelės – purviniausia ir lipniausia vieta. Geriau joms sunaudoti visą tabletę, karštame vandenyje užmerkti groteles ir palaukti 15-30 minučių, paskui dantų šepetėliu išvalyti visas mažas skylutes.

– Dar viena probleminė vieta – orkaitė. Ją reikia truputį įkaitinti ir išpurkšti priemonę. Pridegusius riebalus patrinti metaline kempinėle.

Su orkaitės stiklais problemos nėra, viskas nusiplauna iškart ir greitai.

– Vonios santechnika. Ji nusiplauna lengvai ir iškart, pakanka papurkšti ir patrinti. Kriauklė ir čiaupas blizga.

– Taip pat ir unitazas.

– Vonios plytelės žvilga po valymo.

– Spintelių durelės.

Pigiai ir greitai išvaliau visus namus!Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *