Dažniausiai kitiems pataikaujantys Zodiako ženklai: siekia savo tikslų

Pataikavimas – tai priemonė, kuria naudojasi žmonės su nedorais kėslais. Jie specialiai kalba malonius žodžius, nors patys galvoja visai kitaip. Jie stengiasi palenkti kitą į savo pusę, kad pasiektų savo tikslo.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Visi šio Zodiako ženklo atstovai būna mieli ir žavingi. Svarstyklės flirtuoja su visais ir stengiasi visiems patikti.

Taip jos elgiasi todėl, kad galvoja apie perspektyvas. Joms atrodo, kad už tokį elgesį ateityje žmonės padės joms, vos tik paprašius.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Šio Zodiako ženklo atstovai pasižymi gerai išvystytais komunikaciniais sugebėjimais. Jie su visais elgiasi draugiškai, stengiasi perteikti informaciją taip, kad būtų suprasti.

Taip jie elgiasi dėl to, kad nori padėti kitiems. Dvyniai stengiasi pelnyti kitų palankumą, priversti juos patikėti, kad jie yra draugiški ir geranoriški jų atžvilgiu.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Šio Zodiako ženklo asmenys mėgsta manipuliuoti kitais. Jie turi gerai išvystytą intuiciją. Skorpionas nujaučia, kada ir ką reikia pasakyti, kad gautų tai, ko trokšta.

Jie vadovaujasi savo vidinio balso nurodymais, todėl greitai atsiduria prie savo tikslo per kitų žmonių pastangas.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Savo emocijas šio Zodiako ženklo atstovai laiko savyje. Per pokalbius jie akcentuoja pašnekovą, tokiu būdu leisdami pastarajam pasijusti svarbiam ir reikalingam.

O tokiomis sąlygomis bet kas sutiks nusileisti ir padarys tai, ko prašo Vandenis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šio Zodiako ženklo atstovams lengvai sekasi susipažinti ir bendrauti su naujais žmonėmis. Šauliui būdingas geras humoro jausmas, linksmumas ir pozityvi nuostata.

Jis įkvepia aplinkiniams viltį, dovanoja jiems gerą nuotaiką, sakydamas komplimentus. Tokiu atveju kitiems net į galvą neateina mintis, kad gali atsisakyti vykdyti Šaulio prašymą.

Naudodamas pataikavimą kaip instrumentą, Šaulys sugeba pasiekti savo tikslų ir išspręsti daug problemų.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *