Depresijos privalumai: kodėl mums kartais reikia kentėti?

Vien žodis „depresija“ yra be galo nemalonus, tačiau pasirodo, kad ši skausminga protui ir sielai būsena turi ir teigiamą pusę. Būtent apie tai ir kalbėsime su jumis šiame straipsnyje. Kokie gali būti depresijos privalumai?

Susikoncentruokite į savo mintis

Kai esame prislėgti, įsigiliname į žmogaus vidų. Dažnai tokioje būsenoje žmonės supranta, ką, kaip ir kodėl savo gyvenime padarė ne taip. Žinoma, yra ir šalutinis poveikis – jie dėl visko priekaištauja sau. Kita vertus, negalima paneigti fakto, kad kartais mums visiems reikia sustoti ir užduoti sau svarbius klausimus. Depresijos metu žmogus dažnai užduoda sau būtent tokius klausimus. Galite atlikti šiuos veiksmus: pabandykite paklausti savęs ko nors svarbaus ir užrašykite savo mintis.

Kūrybinė pažanga

Mokslininkų teigimu, apie 80% kūrybingai gabių žmonių kenčia nuo depresinio sutrikimo vienokia ar kitokia forma. Pasirodo, kūrybinių profesijų atstovai šia liga serga 10 kartų dažniau nei paprasti žmonės. Liūdesys ir savęs kaltinimas padeda rašytojams, menininkams ir muzikantams kurti ir sukurti kažką nuostabaus. Žinoma, tai nereiškia, kad reikia siekti šios būsenos. Ši būsena padeda generuoti naujas idėjas, bet pati savaime nėra produktyvi.

Problemų sprendimas

Jei jūsų gyvenime yra problemų, kurias kūnas ir smegenys bando išspręsti, nėra prasmės su tuo ginčytis. Daugelis vartoja antidepresantus. Daugelis žmonių sako, kad atsikratyti depresijos yra lengva, lygina tai su pabudimu iš gilaus miego. Jei sergate depresija, vadinasi, turite problemų. Šioje būsenoje galėsite geriau tai suprasti ir suvoksite, kaip jas išspręsti. Galbūt jūsų gyvenime įvyko didelių perversmų. Šiuo atveju depresija yra ne prakeiksmas, o jūsų proto bandymas susidoroti su problema.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *