Dešimti meilės paslapčių

Pirmoji paslaptis – minčių galia

Meilė prasideda nuo minčių. Mes tampame tuo, apie ką galvojame. Kupinos meilės mintys sukuria kupiną meilės gyvenimą ir kupinus meilės santykius.

Antroji paslaptis – pagarbos galia

Kad kažką galėtume mylėti, iš pradžių turime išmokti tą žmogų gerbti. O prieš tai dar būtina išmokti gerbti save.

Trečioji paslaptis – davimo galia

Jeigu norite gauti meilę, reikia tiesiog ją dalinti. Kuo daugiau meilės dovanojate žmonėms, tuo daugiau gaunate. Mylėti – reiškia atiduoti dalį savęs, be jokio užmokesčio ir be jokių kontraktų. Praktikuokite gerumą. Slapta meilės formulė byloja, kad reikia visada kreipti dėmesį į tai, ką galite duoti, o ne į tai, ką galite iš to gauti.

Ketvirtoji paslaptis – draugystės galia

Kad surastume tikrąją meilę, iš pradžių reikia surasti tikrų draugų. Mylėti – tai žiūrėti ne vienas į kitą, o žvelgti ta pačia kryptimi.

Penktoji paslaptis – prisilietimo galia

Prisilietimas – vienas galingiausių meilės pasireiškimų, griaunantis mus skiriančius barjerus ir sutvirtinantis santykius. Prisilietimai pakeičia fizinę ir emocinę būseną, žmonės tampa imlesni meilei. Prisilietimas gali padėti išgydyti kūną ir sušildyti širdį. Kai apglėbi žmogų, atsiveria širdis.

Šeštoji paslaptis – principo “suteik laisvę” galia

Jeigu mylite žmogų – paleiskite jį į laisvę. Jeigu jis sugrįžo atgal pas jus, reiškia, tai jūsų žmogus, jeigu ne – niekada nebuvo ir nebus jūsų. Net išties meilės kupinuose santykiuose žmonėms reikalinga sava erdvė. Jeigu nori išmokti mylėti, iš pradžių išmok atleisti ir išsilaisvinti nuo praeities nuoskaudų, liūdesių, baimių, prietarų ir pasiteisinimų.

Septintoji paslaptis – bendravimo galia

Gyvenimas ima keistis, kai išmokstame bendrauti atvirai ir sąžiningai. Mylėti žmogų – reiškia bendrauti su juo. Leisti žmogui suprasti, kad jį mylite ir vertinate. Niekada nebijokite pasakyti tų trijų stebuklingų žodžių “Aš tave myliu”. Niekada nepraleiskite progos žmogų pagirti. Visada turėkite atsargoje meilės žodžių tam, kurį mylite. Galbūt šiandien matote jį paskutinį kartą.

Aštuntoji paslaptis – atsidavimo galia

Kad meilė būtų tikra, reikia jai atsiduoti, ir šis atsidavimas atsispindės tiek mintyse, tiek veiksmuose. Atsidavimas ir ištikimybė – tikros meilės išbandymai. Kad turėtumėte santykius, reikia atsiduoti tiems santykiams. Atsidavimas padeda atskirti tvirtus santykius nuo trapių.

Devintoji paslaptis – jausmų reiškimo galia

Jausmai kursto meilės židinį, neleidžia jam užgesti. Intensyvūs meilės jausmai pasižymi giliu atsidavimu, susidomėjimu žmogumi ir džiugiu jauduliu. Jausmus galima sušildyti, atkuriant praeities situacijas, kai tie jausmai liepsnote liepsnojo. Spontaniškumas ir siurprizai irgi gimdo atsakomuosius teigiamus jausmus.

Dešimtoji paslaptis – pasitikėjimo galia

Pasitikėjimas gyvybiškai svarbus meilės santykiams. Be jo vienas poros narys tampa įtarus, nerimastingas, kupinas būgštavimų, o antrasis jaučiasi patekęs į emocinius spąstus, jam atrodo, kad nebegali laisvai kvėpuoti. Neįmanoma iš tiesų mylėti žmogaus, jeigu juo nepasitiki 100 procentų. Vienas iš būdų išsiaiškinti, ar šis žmogus jums tinka – paklausti savęs: “Ar aš juo pasitikiu – visiškai ir be jokių išlygų?”

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *