Devyni požymiai, pagal kuriuos vyras nustato, kad šalia jo būsima žmona

Žinoma, geriau už vyrus niekas neatsakys į tokį klausimą! Todėl pateiksiu jums būsimos žmonos požymius, kuriuos įvardijo dauguma vyrų, su kuriais man teko apie tai pasikalbėti.

1. Moteris, gerbianti save ir patenkinta savimi.

Jei moteris viduje sutaria su savimi, ji spinduliuoja teigiamą gyvybingą energiją ir to pasekoje sukelia vyrų susižavėjimą.

2. Moteris, pasiruošusi nuotykiams.

Ji gauna malonumą iš to, kas ją supa. Su ja įdomu ir nenuobodu. Ji pasiruošusi atverti sau nauja. Nezys, jei pakviesi ją pėsčiomis pasivaikščioti po mišką. Su malonumu įkops į aukščiausią kalvą ir ne todėl, kad nori kažkam padaryti įspūdį, o todėl, kad jai įdomu pažiūrėti į vaizdus nuo jos. Palies vandenį miško ežere, o kaip nepalietus sužinosi, koks jis?

3. Sudėtinga moteris.

Tai moteris, kurią norisi suprasti. Atspėti, kuo ji gyvena, kas jai įdomu. Žinoma, sudėtinga gali būti tik protinga moteris, su turtingu vidiniu gyvenimu, kurį ji gali parodyti, o gal ir ne.

4. Moteris, kuriai malonus bendravimas su vyru.

Jai įdomu jo klausyti, sužinoti, kuo vyras gyvena, kas jį domina: filmai, muzika, knygos, futbolas…na kas tik nori. Kažką ji pati pasakoja. Tokia moteris nežiūri į vyrą kaip į potencialų sutuoktinį, suprasdama, kad simpatija gali kilti iš jo pusės, o gali ir ne. Juk jai irgi patinka ne visi vyrai.

5. Moteris, kuri tvirtai žino, su kuo vyro elgesyje niekada nesitaikstys.

Ir kompromisas čia neįmanomas. Ji niekada nesitaikstys ir neteisins tų savybių, kurios jai nepriimtinos vyriškyje.

6. Natūrali moteris.

Tai yra, neapsimetinėjanti, nors kosmetinių procedūrų perteklių tai irgi liečia.

7. Moteris, pagarbiai besielgianti su vyro šeima, nepriklausomai nuo to, patinka ta šeima ar ne.

Pirmiausia, gerbti vyro motiną ir jokiu būdu nežiūrėti į ją kaip į priešą, net jei yra nesutarimų. Galų gale, būtent šios moters dėka jis atėjo į pasaulį ir dabar jūs turite galimybę su juo bendrauti. Kritikuoti kitų šeimos narių irgi nevalia. Kam? Ką tai pakeis? Jei moters viskas netenkina vyro šeimoje, reikėtų palikti vyrą, kadangi vyras irgi kažkuria prasme yra šeimos atspindys. Reiškia su laiku ir jis nustos tenkinti moterį ir jam atsiras pretenzijų.

8. Moteris, kuria vyras gali pasitikėti kaip savimi.

Be pasitikėjimo jokie santykiai neįmanomi. Jis – visa ko pagrindas. Juk su tuo, kuris gali išduoti, negalima draugauti, jo negalima mylėti. Faktiškai, tas, kuriuo mes nepasitikime – priešas. O su priešais asmeninio gyvenimo nekuriame. Su jais išvis nieko nekuriame.

9. Moteris, su kuria vyrui žymiai geriau, nei be jos.

Ne toks jau neteisus vienas herojus iš garsiojo filmo, pergyvenantis dėl to, kokia moteris „pastoviai šmėžuos prieš jo akis“.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *