Distancija santykiuose

Nemažai moterų sąvoką “idealūs santykiai” suvokia kaip visišką “dviejų puselių” susiliejimą, kai vyras ir moteris faktiškai ištirpsta vienas kitame. Tikra pora jų manymu yra ta, kai du žmonės tampa viena visuma, tvirta ir nedaloma.

Būtent siekis susilieti su mylimu žmogumi, beje, būdingas daugiausiai moterims. Ir būtent jis sukelia problemas santykiuose, o neretai tampa jų kracho priežastimi.

Realiai idealiems santykiams reikia dviejų pilnaverčių, savarankiškų, vientisų asmenybių, o ne “puselių”. Šios asmenybės sąveikauja viena su kita pačiuose įvairiausiuose lygmenyse, keičiasi energija, informacija, padeda viena kitai ir t.t.

Pradiniame santykių etape šios sąlygos dažniausiai laikomasi- judu abu turite asmeninę erdvę, savo pomėgius, hobius, draugų ir draugių kompanijas bei kitus nepriklausomo žmogaus atributus. Paskui poroje prasideda “susiliejimas”, kurio iniciatorėmis dažniausiai tampa būtent damos. Moteriai norisi, kad mylimas vyras visą savo laiką skirtų tik jai, kad visi draugai ir pomėgiai taptų bendrais.

Vyras dažniausiai intuityviai suvokia, kad reikalinga distancija ir žingsniuoja į barą, kad su draugais pasmaguriautų alumi. Žmona tradiciškai užtaiso skandalą, nes trokšta be jokių konkurentų kontroliuoti visus vyro norus, jo mintis ir laiką.

Gaila, bet ji supratimo neturi, kaip tai pavojinga. Pora harmoninga tik iki to laiko, kol abu žmonės auga ir vystosi kaip asmenybės, o svarbiausia – kol jie turi kuo keistis vienas su kitu (energija, informacija ir t.t.)

Žmonės gali traukti vienas kitą tik tuo atveju, jeigu tarp dviejų objektų esama tam tikros distancijos. Jeigu jos nėra, tai greičiausiai toji maloni, naudinga įtampa, apie kurią rašoma romanuose ir kurios esama užgimstančioje poroje, tasai tonizuojantis elektros krūvis susives į visišką nulį. Dar daugiau – atsiras santykius griaunanti negatyvi energija: savininkiškumo, pavydo jausmai, pačios įvairiausios baimės.

Tai ką gi daryti, kad sukurtume ar išsaugotume būtiną distanciją santykiuose?

Pirma. Svarbu bent retkarčiais atsipūsti nuo santykių. Tegu vyras važiuoja žvejoti su draugais, o tu suorganizuok vakarėlį su draugėmis, kur aptarsite visus tipiškai moteriškus reikalus ar pasimėgausite moteriškais serialais, apsikabinusios kibirą ledų. Tai labai naudinga, kad jūsų vektoriai visgi būtų skirtingi.

Vyrui labai svarbu pabūti su draugais, su kuriais galima pagurkšnoti alaus ir aptari paskutines krepšinio naujienas, o moteriai tiesiog būtina kartas nuo karto iš širdies paplepėti su draugėmis. Antrasis tokio sprendimo pliusas: netgi viena skirtingose vietose praleista naktis paskatins dar stipresnę jūsų trauką vienas prie kito. Ir ne vien žmogiška, bet ir seksualine prasme.

Antra. Moterys neretai svajoja visą laisvą nuo darbo laiką praleisti su mylimu žmogumi, dėl to būna sudėtinga išsirinkti to laiko leidimo variantą, kuris m100% patenkintų abu. Pasistenkite susirasti savo pačios hobį. Galite užsiimti joga ar šokiais, o tavo vienintelis tuo pat metu užsiims rytų koviniais menais.

Trečia. Būtina išmokti gerbti žmogaus teisę į asmeninę erdvę. Iškart pasakyk griežtą “Ne!” telefono tikrinimui ar landžiojimui į vyro socialinius tinklus. Nežemink savęs ir savo vyru būtinybe aiškintis iki gilios nakties, kas yra toji moteris, kuri taip familiariai ir netgi žaismingai parašė internete “Labas! Kaip reikalai?”

Ketvirta. Nepamirškite ir, atrodytų,. Nelabai reikšmingų buitinių aspektų. Moteriai naudinga turėti savų, moteriškų paslapčių. Tai reiškia, kad neverta dalintis su mylimuoju visais depiliacijos, plaukų dažymo ir kitų higienos procedūrų niuansais. Tegu bent jau šios absoliučiai asmeniškos manipuliacijos lieka apgaubtos paslaptimi. Patikėkite, vyrui kur kas maloniau matyti tokių pastangų rezultatą, net tapti proceso liudininku ir leistis į pačias intymiausias detales.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *