Mitai apie moteriškumą

Du mitai apie moteriškumą ir jų „demaskavimas“. Ar jūsų šeimoje vyrauja harmonija?

Esame linkę savo savybes primesti ir aplinkiniams. Jauni vyrai neretai mano, kad moterys yra tokios pat kaip jie. „Unisex” stiliaus auklėjimas irgi dirba savo juodą darbą.

Patyrę vyrai turi priešingą požiūrį, su humoro doze: moterys – jos iš kitos „planetos“ ar netgi kitos „biologinės rūšies“ atstovės.

Panašiai apie vyrus galvoja ir moterys.

Kodėl taip yra? Žmonėms svarbu sureikšminti moteriškumo ir vyriškumo ypatumus, kad „nesusipainiotų“ vyriški ir moteriški vaidmenys šeimoje.

Mitas Nr. 1: Moteris mąsto širdimi, siela

Šioje frazėje yra šiek tiek tiesos. Moteris, žinoma, taip pat mąsto galva, tačiau pirmiausia ji emociškai ir jausmingai įvertina žmones ir situacijas ir tik tada daro logiškas išvadas. Jai svarbu saugumo, gerumo, grožio ir harmonijos atmosfera, o ne žodžiai ir pažadai.

Pažadai gali būti neįvykdyti, o moteriai kiekvieną akimirką būtina jausti pasitikėjimą žmonėmis ir aplinkybėmis. Galų gale ji yra motina ir jos vaikai turi būti apsaugoti. Moteris iš prigimties siekia nuolat saugoti santykių būklę ir tokiu būdu kontroliuoti vyro pažadų rezultatus.

O štai vyras labiau panašus į „jutiklį“, kuris nustatytu periodiškumu – kartą per savaitę, mėnesį, pusmetį – matuoja priemaišų kiekį atmosferoje. Moteris beveik nuolat, tarsi barometras, jaučia, kas vyksta su jos vyru ir vaikais, jos artimaisiais. Ji sunerimsta, jei jų būklė nukrypsta nuo normos, nuo normalios pusiausvyros į bet kurią pusę.

Žinoma, su amžiumi ir patirtimi ji tampa ramesnė. Tačiau vyras neturėtų demonstruoti abejingumo, antraip moteris paprasčiausiai atvės ir jo, ir santykių atžvilgiu.

Todėl, mielos moterys, pasistenkite, prieš pradėdamos nerimauti, išskyrus vienareikšmiškai neigiamas situacijas, iš pradžių pagalvoti, viską apmąstyti ir neskubėkite įjungti nekontroliuojamo sąmonės „srauto“ ar isterijos. Mylintys vyrai tai įvertins.

Mitas Nr. 2: Moteris – dvasinė, aukščiausia būtybė

Moteris yra linkusi aukotis dėl santuokos ir (arba) vaikų gyvybės išsaugojimo. Ir dažnai krizinėse situacijose instinktas suveikia beveik automatiškai. Pavyzdžiui, tėvas baudžia vaiką. Galbūt jokios grėsmės nėra, tėvas tik pakėlė balsą, o motina jau stovi tarp jo ir vaiko. Konfliktas.

Tėvas taip pat nori to, kas geriausia. Motina laikosi savo pozicijos. Tada per diskusiją reikia suprasti abu – ar grasinimas buvo gąsdinantis, kiek vaikas buvo prislėgtas ar išsigandęs ir ar motina yra teisi, darydama savo išvadas. Štai čia moteris gali pakilti virš situacijos ir sugalvoti, kaip išsaugoti santykius ir šeimą. Vyrui taip pat nereikia daryti skubotų išvadų. Svarbu suprasti moters prigimtį.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *