Du stebuklingi žodžiai, kuriuos girdėdamas vyras jus mylės amžinai

Jei savo vyrui nuolat tai sakysite, jis norės jums įsipareigoti ir mylės amžinai. Jei kada nors iš antrosios pusės esate girdėję, kad jis dar nepasiruošęs rimtiems santykiams ir nenori būti įsipareigojęs, puikiai žinote, kaip nemalonu girdėti tokius žodžius.

Atiduodate jam savo jausmus ir laiką, stengiatės kaip išmanydama, o jis kaip nesiperša, taip nesiperša. „Juk mums ir taip gera kartu, mieloji, kam tie oficialumai“, − sako jis ir šypsosi, o jūs jaučiate, kaip per kūną bėga šiurpas, o gerklę ima spausti gumulas.

Ne viena, suvokusi, kad tokie vyro žodžiai prie gero neveda, skaudančia širdimi ryžtasi nutraukti santykius ir nešvaistyti savo laiko tokiam, kuris nepasiruošęs jos mylėti amžinai. Tačiau išeitis yra: prieš siųsdama savo svajonių princą velniop, išbandykite du magiškus žodžius, kurie jus jo akyse pavers svajonių nuotaka.

Prieš tai svarbu pasakyti, kad nustotumėte ginčytis su savo partneriu ir nuolat aiškinti jam, kad jo argumentai jums yra neįdomūs. Juk nuolatiniai priekaištai ir aiškinimas, kaip reikia gyventi, jo akyse jus padaro kone jo mama, o antros mamos daugeliui nereikia.

Ši taktika padės ne tik vyrui norėti įsipareigoti jums, bet sugrąžins ir buvusias meiles, kurias galbūt apraudate dėl nenusisekusių santykių.

Kaskart, kai iš antrosios pusės išgirstate pasiaiškinimus ar argumentus, kurie yra kitokie, nei jūsų (jei įprastu atveju norėtumėte pradėti ginčytis), tiesiog ištarkite jam du žodžius: „Aš suprantu.“

Viskas. Nieko daugiau, tik patikinimas, kad jūs jį suprantate, kad dėl to nesiginčysite, kad šįkart barnis neįsiplieks.

Po kurio laiko jis pats pabandys grįžti prie pokalbio, pateiks savo argumentus, bet viskas vyks kur kas švelniau ir ramiau nei tuomet, jei būtumėte kibusi jam į atlapus. Ir sprendimas, kurį rasite, bus priimtas daug paprasčiau. Nes jūs tik vėl pakartosite, kad jį suprantate.

Taip po kurio laiko jis padarys vienintelę neginčijamą išvadą: „Ji mane supranta.“

Nesakome, kad turite sutikti su viskuo, dėl ko norėtųsi ginčytis, dėl ko turite kitokią nuomonę, nei jūsų partneris. Tačiau kiekvienas mes mylime, jaučiame ir gyvename pagal savo suvokimą, o jo suvokimas, kad antroji pusė jį palaiko ir supranta jums pridės daugybę karmos taškų vyro akyse.

Tokiu dviejų žodžių atsakymu, net jei nepritariate, savo vyro sąmonėje pasėsite pasitikėjimo grūdą ir mintis, kad jis pats gali priimti sprendimus. Taip jis galiausiai pasiūlys jums sprendimą, kuris bus kur kas palankesnis jums, nei tas, kurį priimtumėte bardamiesi.

Pavyzdžiui, jis sako: „Mes juk ir toliau galime vaikščioti į pasimatymus ir puikiai kartu leisti mūsų nuostabų laiką.“

Koks turėtų būti jūsų atsakymas? „Man smagu, kad tu vis dar nori vaikščioti su manimi į pasimatymus, tačiau aš nesijaučiu komfortabiliai dėl to. Myliu tave, bet ne labiau nei save pačią.“

Jis atsitrauks, nes paprasčiausiai nežinos, ką atsakyti. Tai – ne bėda, nes vyrai dažnai meilę pajaučia tuomet, kai yra atskirai nuo antrosios pusės. Pasistenkite po tokio pokalbio jam neskambinti, nerašyti žinučių ir nekvieskite jo į svečius. Neišsigąskite ir nepulkite „taisyti“ situacijos bijodama jį prarasti. Turėkite kantrybės.

Jei jis tikrai jus myli, kažkiek laiko pagalvojęs jis atsiras ant jūsų slenksčio. Tuomet jis bus tikras, kad pats priėmė sprendimą ir niekas jo nespaudė. Tai buvo jo idėja ateiti pas jus, o vyrams tai svarbu.

Jei jis nepasirodys, nesielvartaukite – tai ne jūsų vyras, tokio jums tikrai nereikia.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *