Emociniai svyravimai: kas tai yra ir kodėl jie naikina jūsų aurą?

Žmogus negali patirti tik teigiamų emocijų. Kiekvieną dieną mes liūdime, tada džiaugiamės, o galiausiai ateina ramybės režimas, kurį po tam tikro laiko pakeičia kažkas kitas. Kartais tokie emociniai svyravimai būna labai stiprūs ir destruktyvūs.

Kas yra emocinis svyravimas?

Emociniai svyravimai vadinami labai stipriais ir dažnai nenuspėjamais nuotaikos svyravimais. Kai žmogui sekasi gerai, taip neturėtų būti. Jei verkiate, tada juokiatės, arba jūsų liūdesys ateina labai netikėtai pačiu netinkamiausiu momentu, tai reiškia, kad kažkas negerai. Jei emociniai antplūdžiai yra per stiprūs, tai rodo problemą.

Tai gali būti gėdos, baimės, neapykantos, pykčio, nevilties seka. Svarbu suprasti, kodėl kažkas panašaus nutinka.

Kodėl emocinis svyravimas yra itin pavojingas?

Jis sunaikina jūsų biolauką ir atima sėkmę. Labai svarbu atsiminti, kad ši sąlyga neatsiranda atsitiktinai. Tai ženklas, kad jau turite problemų. Dažniausia emocinių svyravimų priežastis yra stiprus stresas. Jei manytume, kad stresas yra didžiausia šiuolaikinės visuomenės problema, galėtume teigti, kad jis turėtų būti laikomas pagrindiniu trigeriu. Sunkinanti aplinkybė yra emocijų sulaikymas.

Taip pat tarp priežasčių gali būti nervų sistemos ligos, depresija. Kitas emocinis svyravimas gali būti manipuliatorių ar energetinių vampyrų – buvimo artimiausioje aplinkoje rezultatas. Tai gali būti mūsų draugai, artimieji, kolegos ir net antroji pusė. Tokie žmonės gali pakeisti emocinį aukos foną – elgtis meiliai, o paskui staigiai ir be jokios priežasties pereiti prie agresijos.

Emociniai svyravimai atima iš mūsų sėkmę, labai pablogina čakrų darbą, taip pat gali išsekinti ne tik sielą, bet ir kūną. Esant tokios būsenos sunku susitelkti ties darbu ir reikalais. Jie gali pasitraukti į save. Problema ta, kad emocinių svyravimų priežastys gali tapti pasekmėmis ir atvirkščiai. Jūs rizikuojate patekti į užburtą problemų ratą.

Kaip atsikratyti emocinio svyravimo?

Nemaloniausia yra tai, kad žmogus gali net nesuprasti, kokios aplinkybės sukelia staigų jo emocinės būsenos pokytį, todėl padėties ištaisyti niekaip nepavyksta. Jei negalite nustatyti šios būsenos kilimo priežasties arba patys supratote, kad tai yra šalutinis ligos poveikis, geriau nedelsiant kreiptis į specialistą.

Jei suprantate, kad tai yra pervargimo ir streso rezultatas, svarbu laikytis kelių universalių patarimų:

Susikurkite teisingą dienos režimą. Eikite miegoti laiku ir kelkitės tuo pačiu metu. Miegas turi trukti mažiausiai aštuonias valandas.

Stenkitės daugiau sportuoti. Tai labai svarbu, nes dažnai mūsų emocinius svyravimus lemia tai, kad mūsų viduje vyrauja neigiama energija. Sportas padeda jos atsikratyti.

Valgykite tinkamą maistą. Stresas tampa daug pavojingesnis, jei žmogus netinkamai maitinasi. Į savo racioną įtraukite riešutų, uogų, šokolado, riebios žuvies. Nustokite valgyti daug riebaus, saldaus ir kepto maisto.

Jei šios būsenos priežastis yra žmonės, taip pat yra keletas naudingų rekomendacijų:

Nustokite kalbėtis su šiais žmonėmis. Jei tai toksiški santykiai, kuo greičiau nutraukite juos, kad išlaikytumėte savo sveikatą. Laikykitės atokiau nuo tų žmonių, kurie jus erzina.

Pradėkite bendrauti su tais, kurie jus veikia raminančiai. Tokie žmonės bus be galo naudingi, ypač jei šalia bus daug tų, kurie, priešingai, jus erzina.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *