Energijos mainai poroje

Tarp vyro ir moters turi vykti nuolatiniai, nenutrūkstami energijos mainai. Papildyti energiją būtina visomis įmanomomis kryptimis, pradedant platoniškais jausmais, baigiant lytėjimu.

Moteris išskleidžia visus savo žiedus tada, kai vyras investuoja į ją savo turimus resursus, kai žvelgia į ją ne kaip į patelę ir sekso objektą.

Kai tik moteris kiekviena savo ląstele pajunta rūpestį, dosnumą, glamonę, saugumą, ji transformuoja savyje šią iš vyro gautą energiją ir vyras gauna ją atgal – dar didesniu mastu.

Moteris motyvuoja, nukreipia, stimuliuoja kurti, o vyras, gaudamas štai tokį kūrybinės energijos srautą, tampa žymiai sėkmingesnis bet kokioje veikloje, sustiprėja jo imunitetas, tvirtėja jo psichologinis atsparumas.

Energijos mainai nebūtinai vyksta vien per seksualinį intymumą. Tai gali įvykti ir per jaukų tylėjimą dviese, ir per švelnius prisilietimus, ir per intymius žodžius, ir per savo rankomis pagamintą maistą, ir per nuoširdžiai dovanojamas dovanas…

Kai poroje viešpatauja sveika mainų atmosfera, abu partneriai tobulina vienas kitą, kartu kopdami į vis aukštesnį ir aukštesnį išsivystymo lygį. O jeigu kažkas savo energiją nustoja dalintis ar apskritai ją užnuodija, santykiai tampa destruktyviais. Abiem.

Vertinkite vienas kito energiją, su dėkingumu priimkite viską, kas pateikiama su meile ir nepamirškite atiduoti dalelės savęs, tai labai svarbu.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *