Geidžiama ir mylima žmona. Kokia jos paslaptis?

Yra moterų, kurias dievina jų vyrai. Ir joms niekada netrūksta vyriško dėmesio. Jos moka su vyrais sukurti tokius santykius, kuriuose vyras jaučiasi gerai.

Viena pagrindinių geidžiamos moters paslapčių – ji moka pabrėžti jo reikšmingumą. Šalia jos vyras pradeda labiau pasitikėti savimi, su ja jam ramiau, jaukiau. Būtent su ja. Vyras gauna tai, ko greičiausiai negavo nei vaikystėje, nei iš draugų, nei iš kitų moterų. Ir pamažu pradeda augti jo pasitikėjimas savimi. Pasipila pirmosios sėkmės gyvenime, pirmieji pasiekimai. Jis supranta, kad yra herojus tik jai vienai, bet tai nesvarbu, kadangi pasitikėjimas savimi stiprėja toliau, atsiranda noras augti ir dovanoti laimę savo mylimai moteriai.

Ji vertina vyrą. Su pinigais – be pinigų, su darbu – be darbo, sveiką – nesveiką. Jos požiūris nesikeičia, priklausomai nuo besikeičiančių aplinkybių. Ir tai vėlgi jam suteikia pasitikėjimo savimi, pašalina ateities ir nežinomybės baimę. Jis tampa tiek geras ir vertas, kiek geras ir vertas yra savo moters akyse. Ir jam tai patinka.

Ji pasitiki. Jokių isterijų iš pavydo. Ji jam neskambinėja kas 5 minutes, kamantinėdama, kur jis yra ir ką veikia. Ji netikrina jo telefono. Ji nelaiko jo sugriebusi „už gerklės“. Ji puikiai supranta, kad pasitikėjimas yra ramių ir laimingų santykių pagrindas pirmiausia jai pačiai. O vyras supranta, kad juo pasitikės toli gražu ne kiekviena moteris. Dauguma moterų stengiasi pririšti savo vyrus ant trumpo pavadėlio, o tai niekam nepatinka, iškart kyla noras bėgti.

Ji nelaiko. Taip, jis žino, ką moteris jį myli, kad vertina. Bet tuo pačiu – ji jo nelaiko. Vyras žino, kad jei nuspręs išeiti, niekas nekels skandalų, nebus įmantrių intrigų ir pykčio priepuolių. Jį tiesiog ramiai paleis. Ir būtent dėl to jam nekyla noras niekur eiti.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.