Gimininga siela – tai tas, kuris išgydo, o ne tas, dėl kurio jums tenka gydytis

Meilė neturi teikti daugiau skausmo, nei išgijimas. Teisingas žmogus neabejoja ir visada pasirinks jus. Neryžtingumas – tai sprendimas ir tasai sprendimas reiškia „Ne!”

Meilė nėra sudėtinga. Sudėtinga yra priklausomybė. Liūdesys sudėtingas, ir lūkesčiai tokie pat. Pasąmoningos baimės ir senos traumos – sudėtingos.

Sudėtinga, kai nesijauti saugus. Sudėtinga ištrūkti iš komforto zonos. Sudėtinga suvokti, jog esame vieniši šiame pasaulyje, nors manėme, kad galime kažkuo pasikliauti. Sudėtinga suvokti, kad sutrikome, pasimetėme ir bandome santykių pagalba surasti save. Sudėtinga susitaikyti su faktu, kad viskas, apie ką svajojome ir dėl ko tiek visko nuveikėme – per sekundę sugriuvo.

Meilė – tai kada neabejojame dėl to, ar turime būti drauge. Meilė – kai neišeinama, nusprendus patikrinti, kiek esate brangūs, kad paskui vėl galima būtų sugrįžti. Meilė nereikalauja spėlioti, ar esate verti kito žmogaus dėmesio ir laiko. Meilė neverčia abejoti, ar normalūs jūsų pomėgiai, keistumai ir visa kita, kas jus padaro jumis.

Meilė neverčia jūsų jausti, jog privalote konkuruoti už tą meilę su kažkuo kitu. Meilė neverčia įrodinėti, kad esate pakankamai geri, kad su jumis normaliai elgtųsi.

Meilė – tai realybė, o ne abstrakcija. Apie meilę nebūtina samprotauti ar kažką apskaičiuoti ir skaičiuoti. Tie, kuriuos mylime, egzistuoja mūsų gyvenime realiu laiku. Meilė – tai kai žmonės laimingi vien dėl to, kad vienas kitą susirado. Meilė – kai jūs paprasčiausiai esate: ne teoriškai, ne kokioje nors neapibrėžtoje ateityje, ne pažaduose, ne žodžiuose, o kiekvieną minutę, kiekvieną dieną.

Meilė – tai gydanti jėga.

Meilė – tai tyrinėti ir atrasti vienas kitą.

Meilė – tai kai greta yra jūsų tikra gimininga siela. Jūsų žmogus.

Užuot kritikavęs, jis padės mums atskleisti savyje kažką naujo ir nuostabaus. Užuot žvelgęs į mus iš aukšto, jis padės mums save priimti ir pamilti. Užuot bandęs mus pakeisti ir suremontuoti, jis įkvėps ir palaikys, kai augame ir tobulėjame. Jis ištyrinės viską, kas mums patinka ir padarys viską, kas tik įmanoma, kad būtume laimingi. Ne dėl to, kad šito paprašysime, ne dėl to, kad jis privalėtų tai daryti, o dėl to, kad esame jo gyvenimo prasmė.

Nelaiminga meilė – visiškai ne tas dalykas, kurį turėtumėte kentėti, kad galėtumėte nusipelnyti kažko geresnio. Meilė žymiai gilesnė ir didesnė už tiesiog švytinčias akis ir drugelius pilve. Tai du gyvenimai, kurie tarpusavyje jau susiję dar prieš tai, kai kuris nors iš jūsų išties supras, kas vyksta. Tai akivaizdus dalykas. Jūs puikiai žinota, kada esate įsimylėję. Jūs puikiai tai žinote, kai esate vienas kitam skirti.

Tai nereikalauja analizės ir ilgų apmąstymų – jūs tai paprasčiausiai žinote. Tai paprasti faktai apie meilę, akivaizdūs ir nereikalaujantys įrodymų.

Tai yra tas dalykas, kurio jūs norite.

Tas dalykas, kurio laukiate.

Meilė egzistuoja ir tai visiškai nesudėtinga. Štai dėl ko taip skauda, kai žmogus, kuris, kaip atrodė, visiškai jums tiko, atneša vien skausmą. Skausmą, kurį būtina išgydyti.

Ateis diena, kai sutiksite ją – giminingą sielą. Ir tada suprasite, jog tas žmogus – jūsų mokytojas, gydytojas ir partneris. Tai tas žmogus, su kuriuo užsiimsite absoliučiai kasdieniškais reikalais iki savo gyvenimo pabaigos. Žmogus, kuris bus greta per šventes ir buityje, ligoje ir sveikatoje. Kuris dalinsis su jumis visas pergales ir visus pralaimėjimus. Jis džiaugsis drauge su jumis ir jus ramins. Jūsų žmogus.

Iškart jo nesutiksite. Bus gyvenime kitų žmonių ir kitų susitikimų. Jie padės įsisavinti svarbias pamokas, atvers gilias tiesas, išmoks priešintis jūsų nuosaviems demonams. O paskui – jus paleis.

Tiesa yra ta, kad meilė, kuriai esate skirti – tai meilė, paverčianti jus tais žmonėmis, kokiais turite tapti, nepriklausomai nuo to, pasiliks tie žmonės jūsų gyvenime, ar išeis.

Jei turite santykius, teikiančius daugiau skausmo, nei išgijimo, atėjo laikas juos peržiūrėti.

Jūsų gimininga siela – tai tas žmogus, kuris padeda išgyti.

O ne tas, šalia kurio gyvenant, jums patiems tenka gydytis.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *