Gydomoji kopūsto lapų galia

Neretai perkame reklamuojamus užsienietiškus produktus, manydami, kad daržovės ir vaisiai iš Amerikos, Afrikos ar Azijos yra naudingesni už mūsų gimtinėje augančius produktus! Tiesą sakant, „žemiečiai“ ne tik ne prastesni, bet ir daug kartų naudingesni bei lengvai prieinami. Pavyzdžiui, kopūstas: šioje daržovėje gausu vitaminų, padedančių kovoti su įvairiomis ligomis ir sveikatos sutrikimais. Ir net su tais negalavimais, prieš kuriuos visi tepalai bejėgiai.

Jei nuolat kenčiate nuo neleidžiančių produktyviai dirbti, miegoti ir tiesiog gyventi raumenų skausmų, o tabletės ir tepalai jau seniai nepadeda, uždėkite ant skaudamos vietos kopūsto lapą. Tradicinės medicinos atstovai gali piktintis, kiek širdis geidžia. Tačiau ginčytis beprasmiška, mat kopūstas išties veikia.

Kuo kopūstas yra išskirtinis?

Ši paprasta daržovė yra askorbo, folio ir pantoteno rūgšties šaltinis, vadinasi, padeda kovoti su įvairiais uždegimais. Remiantis tradicine medicina, uždegimo malšinimas kopūsto lapais – puikus pasirinkimas. Pakanka tik kartą uždėti kopūsto lapą, kad palengvintumėte ligos simptomus, arba kartoti procedūrą visą mėnesį vakarais, kad išgydytumėte ligą.

Kopūsto lapai padeda malšinti uždegimą, stiprina sąnarius, mažina pažeistos vietos skausmą ir dezinfekuoja. Tačiau nepamirškite, kad be išorinio naudojimo kopūstai taip pat turėtų būti įtraukti į mitybos racioną. Taigi, galite užkirsti kelią negalavimų atsiradimui arba paspartinti sveikimą, jei apie ligą sužinojote per vėlai.

Šios gydomosios daržovės privalumas ne tik sudėtis ir greitas poveikis, bet ir produkto prieinamumas. Kopūstą įsigyti galite bet kuriuo metų laiku, o gydymas kainuos daug kartų pigiau nei tabletės ir tepalai.

4 būdai, kaip gydyti skaudančius sąnarius

Viskas paprasta ir aišku. Tereikia noro ką nors pakeisti ir, žinoma, kopūsto lapelio. Imkitės veiksmų.

1. Nuplaukite kopūsto lapą. Padarykite keletą pjūvių. Pašildykite mikrobangų krosnelėje. Tada aptepkite medaus sluoksniu. Tokį kompresą reikia uždėti ant pažeistos vietos. Apvyniokite plėvele, vėliau apvyniokite bintu, o ant viršaus dar ir skara. Procedūrą kartokite kiekvieną vakarą, kompresą palikite visai nakčiai.

2. Sumaišykite vieną dalį medaus, vieną dalį garstyčių ir tris dalis kamparo aliejaus. Gautą masę paskleiskite ant kopūsto lapo. Tada uždėkite ant pažeistos vietos. Pritvirtinkite, kaip paminėta pirmiau, ir palaukite 4 valandas.

3. Nuplaukite kopūsto lapą. Nusausinkite rankšluosčiu. Išmuškite lapą mėsos muštuku. Iš lapo ištekės šiek tiek sulčių. Tepkite ant skaudamo sąnario. Apvyniokite folija, sutvirtinkite tvarsčiu, o tada apvyniokite skara.

4. Sutrinkite 2 aspirino tabletes. Sumaišykite jas su šaukšteliu medaus. Masę tepkite ant sopančio sąnario ir uždenkite kopūsto lapu. Apvyniokite.

Procedūros metu primygtinai rekomenduojame pasirūpinti odos higiena. Vietą, kurią reikia gydyti, nuplaukite dezinfekciniu skysčiu. Tada oda neparaudonuos ir išvengsite niežėjimo.

Tokio pobūdžio terapiją žmogaus organizmas puikiai toleruoja. Labai dažnai net specialistai, jei tepalai neveiksmingi, o tablečių poveikis per silpnas, pataria naudoti kopūsto lapus. Reguliariai naudokite kompresus, jeigu nenorite, vos tik pasikeitus orams, kentėti sąnarių skausmą. Ar dažnai nuo panašių negalavimų kenčia Jūsų pažįstami, draugai ar artimieji? Nusiųskite jiems straipsnį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *