zodiako ženklai

Ideali pora – 15 pačių geriausių Zodiako ženklų derinių

Originalas

Kurie Zodiako ženklai labiausiai tinka vienas kitam? Kokios jų kombinacijos būna labiausiai vykusios? Jūsų dėmesiui – 15 pačių geriausių derinių. Taigi – Zodiako ženklai ir geriausi jų deriniai.

1. Žuvys ir Jautis.

Vanduo ir žemė daug laiko praleidžia kartu, kaip ir ši pora. Žuvų emocingumas ir gilumas gali padėti pernelyg praktiškam Jaučiui praplėsti jo horizontus. Savo ruožtu Jautis svajingas, jautrias Žuvis disciplinuoja ir nurodo joms kryptį.

2. Svarstyklės ir Avinas.

Jie abu labai socialūs, tad kartu tampa stiprūs ir laimingi. Jeigu kada nors buvote dideliame vakarėlyje, greičiausiai jį organizavo ši pora.

3. Avinas ir Dvyniai.

Puiki pora tiek fizine, tiek intelektualine prasme. Ugniai ir orui reikia vienam kito, jie gali kartu veikti bendro tikslo labui.

4. Skorpionas ir Vėžys.

Tai du gana aistringi ženklai. Jų gilus ryšys stiprus, meilė – abipusė. Jiems abiem reikia apsaugos, todėl šiame sumaišties pasaulyje kartu jie jausis saugūs.

5. Šaulys ir Liūtas.

Čia karšta. Šie ugnies ženklai – nuotykių mėgėjai, ir tiesiog negali nusėdėti vietoje. Per savo žygius laikykitės atokiau nuo ugnies, miško gaisrų ir panašių dalykų.

6. Mergelė ir Vandenis.

Priešingybės traukia viena kitą, ir kai tai įvyksta, ateina palaima. Mergelė – teoretikė ir analitikė, tuo tarpu Vandenis – emocingas ir linksmas. Jie palaiko vienas kito tonusą nelaukdami, kol vienas kuris pasikeis dėl kito.

7. Ožiaragis ir Jautis.

Ši pora – produktyvumo lokomotyvas. Sakoma, būk bosu, susitikinėk su bosu ir sukurk imperiją. Ši pora, ko gero, save realizuoja geriau už bet kurią kitą Zodiako porą.

8. Žuvys ir Skorpionas.

Šios poros laukia beprotiškas seksas, kurio nepalyginsi su tuo, kuris buvo su kitais ženklais.

9. Dvyniai ir Mergelė.

Ši pora – intelektualinis orgazmas. Jie abu gali kalbėtis apie viską pasaulyje ir labai tai vertina. Jeigu jie atsimins, kad būtina dar ir reikšti savo jausmus, tai bus labai laimingi.

10. Avinas ir Ožiaragis.

Tai sėkminga kombinacija dviem aistringiems ir praktiškiems žmonėms. Ožiaragio teisingumas ir struktūruotumas susijungia su Avino aistra, ir susidaro ideali pora.

11. Jautis ir Skorpionas.

Tai dar vienas puikus žemės ir vandens derinys. Ši pora turi viską, ko reikia, kad būtų laisvi, bet kartu. Šioje sąjungoje – labai daug meilės ir aistros.

12. Dvyniai ir Svarstyklės.

Ši pora – tai aštrus protas ir žavesys. Tai dar viena puiki intelektualinė sąjunga. Dvyniai – neutralūs ir neryžtingi. Svarstyklės – taip pat neutralios, bet gali pratrūkti. Kai jiedu atranda vienas kitą, susikuria labai gera sąjunga.

13. Avinas ir Šaulys.

Ši pora išspinduliuoja tonas energijos. Šie du ugnies ženklai uždega vienas kitą aistra visur.

14. Žuvys ir Vėžys.

Tai aistros ir tikros, tvirtos meilės pavyzdys. Vėžys labai romantiškas, o Žuvys – tokios gilios ir emocingos, kad šis romanas vertas dėmesio.

15. Mergelė ir Jautis.

Meilė Mergelei – kažkas ypatingo Jaučiui. Laikykite vienas kitą ir nepaleiskite.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *