Įrankiai sėkmingiems tarpusavio santykiams

Sėkmingi santykiai nesusiformuoja vakuume. Su jais reikia padirbėti, o poroms, kurios paverčia savo santykius sėkmingesniais ir linksmesniais, gauna iš jų daugiau malonumo ir patiria didesnę meilę. Tai paprasta programa, kuri realiai veikia. Štai keli įrankiai, kurie padės jums pradėti jums pradėti:

Duokite tai, ką patys norėtumėte gauti. Jei norite jaustis suprastas, pabandykite pats pasistengti suprasti. Jei norite jausti daugiau meilės, pabandykite pats jos duoti daugiau. Ir atminkite, kad jūsų partneris nėra ekstrasensas, todėl aiškiai pasakykite, ko jums reikia.

Raskite savo laimingą vietą. Niekas kitas negali padaryti jūsų laimingu. Laimės paieška yra tai, ką turite padaryti patys. Jei manote, kad tai jūsų partnerio pareiga, pagalvokite dar kartą ir pažvelkite į save, kad pamatytumėte, kokios dalelės jums trūksta. Tapkite atsakingi už savo laimę ir galbūt daugiau niekada nesijausite nelaimingais.

Raskite būdą tapti ir likti geriausiais draugais. Kai kam būti geriausiais draugais neatrodo romantiška, tačiau būtent taip gyvenantys žmonės teigia, jog tai geriausia jų bendro gyvenimo dalis. Geriausi draugai pridengia vienas kitą nuo įvairiausių negandų ir niekada vienas kito nežemina, nesitempia žemyn, priešingai – stumia vienas kitą aukštyn.

Paleiskite pyktį. Pyktis – santykių žudikas. Jis verčia jus užsidaryti savyje, o aplinkui matyti vien blogį, neįžvelgiant nieko gero. Jeigu jus erzina partneris, skirkite sau laiko nusiraminti ir ramiai aptarkite, kas su jumis vyksta. Laikyti pyktį savyje – tuščias laiko švaistymas.

Kiekvieną dieną kokiu nors būdu parodykite vienas kitam pagarbą. Kiekvieną rytą turite galimybę padaryti savo santykius mielesniais ir gilesniais, vis iš naujo patvirtinant atsidavimą savo antrajai pusei. Jausmas, kad mylimas žmogus tave gerbia, kad tu jam rūpi, daro gyvenimą žymiai malonesniu. Daugeliui mūsų patinka girdėti „Aš tave myliu“. Netramdykite savęs.

Būtina suprasti, kad visos poros yra skirtingos. Mūsų skirtumų supratimas ir pripažinimas daro gyvenimą ramesniu, įdomesniu ir linksmesniu.

Kai esate nusiminęs, pirmiausia patikrinkite, kas vyksta jūsų viduje. Užuot supykę ant partnerio, už tai, kad jaučiatės nekomfortiškai, iš pradžių patikrinkite save. Dauguma kivirčų sukelia mūsų pačių baimė ar skausmas. Tiesa ta, kad mes dažniausiai susierziname dėl kitų priežasčių, nei patys galvojame, todėl įsitikinkite, kad mąstote blaiviai ir aiškiai.

Išsakykite savo norus, kad partneris žinotų, ko jums reikia. Tiesą sakant, jūs galite pakeisti tik save, o ne kitus žmones, bet jūs galite daryti įtaką kitų elgesiui. Mylėti ką nors – reiškia, jog galite pakeisti elgesį, kuris jums, galbūt, vis tiek nepatinka savyje.

Kalbėkite daugiau nei bet kada anksčiau. Turite surizikuoti pasidalyti tuo, kas iš tikrųjų vyksta jūsų širdyse ir mintyse. Jei partneris nežino, kaip jaučiatės (arba jūs nežinote), būtina pasikalbėti. Rekomenduojame padaryti tai kuo anksčiau.

Garantijų nėra ir būti negali, o mūsų poreikiai, laikui bėgant, keičiasi. Tačiau poros, kurios praktikuoja šiuos metodus, išsaugo ilgesnius ir stipresnius santykius, nei tos, kurios nerodo iniciatyvos.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.