Įsimylėjėlių sinchroniškumas

Ar pamenate, kaip sutikote savo antrą puselę? Arba kaip kiekvienas jūsų gyvenimo įvykis vis iš naujo ir iš naujo atvesdavo jus pas vieną ir tą patį žmogų? Ir nesvarbu, kaip smarkiai stengėtės tam priešintis.

Visi neįtikėtini atsitiktinumai, darantys esminę įtaką gyvenimui, atsitinka ne šiaip sau. Juos galima apibendrinti vienu pavadinimu – sinchroniškumas. Tikriausiai dabar, gyvendami su mylimu žmogumi, irgi jaučiate šį reiškinį.

Šveicarų psichologas Karlas Gustavas Jungas pirmasis aprašė sinchroniškumą – kaip “sąmoningus sutapimus”. Sinchroniškumo apraiškas galima stebėti kiekvienoje žmogaus gyvenimo sferoje, pradedant nauju darbu, baigiant išsiskyrimu su mylimuoju.

Štai keli pagrindiniai požymiai, bylojantys apie sinchroniškumą santykiuose.

Visur matote mylimo žmogaus vardą. Taip nutinka daugeliui. Jeigu jaučiate žmogui simpatiją, jis tampa neatskiriama jūsų gyvenimo dalimi. Jo vardą imate pastebėti vos ne visur, kur žiūrite – reklaminiuose skyduose, iškabose, laikraščiuose, internete. Ir netgi jeigu jūs jau pradėjote susitikinėti, fenomenas ne tik neišnyksta, bet dar labiau įsibėgėja.

Pastoviai girdite jo mėgstamą dainą. Įsijungę radiją ar televizorių, vis pataikote išgirsti jo mėgstamą muziką. Tai gali atsitikti ir gatvėje, ir klube, kur tik norite.

Paskambinate arba parašote tuo pačiu momentu. Tai pats ryškiausias mylimų žmonių sinchronizacijos pavyzdys. Kažkuriuo momentu judu kartu pradedate vienas kito ilgėtis. Čiumpate telefoną, o jis suskamba ir paaiškėja, kad antroji puselė pajuto tą patį.

Jus vienu ir tuo pačiu aplanko tos pačios mintys. Vos tik šauna idėja, jog būtų neblogai šiandien pailsėti ramioje aplinkoje, o partneris jau siūlo tą patį vos po kelių sekundžių. Ir tai ne sutapimas.

Sinchroniškumo vaidmuo santykiuose

Jeigu niekas nekliudo mąstyti blaiviai ir objektyviai, sinchroniškumo pasireiškimus pastebėti nesunku. Ir jei savo santykiuose šis fenomenas reiškiasi pastoviai, reiškia, jūsų širdys priėmė viena kitą. Tai liudija apie stiprius ir laimingus santykius. Šis partneris greičiausiai ir yra toji “gimininga siela”, kurios laukėte visą gyvenimą.

Tačiau nereikia pamiršti, kad sinchroniškumas negarantuoja laimingo bendro gyvenimo, tai viso labo ženklas, kad šiuo metu jums lemta būti drauge.

Toli gražu ne visi santykiai trunka amžinai. Kartais sinchroniškumo užduotis – duoti žmogui kokią nors svarbią pamoką. Neverta pergyventi, jei ta pamoka bus negatyvi. Tiesiog mėgaukitės nuostabiais sutapimais ir kiekviena su mylimu žmogumi praleista minute.

Jūsų ateitis priklauso tik nuo jūsų. Ir jūs turite galios paversti savo dabartį malonia ir įsimenančia.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *