Ištikimiausios moterys pagal Zodiako ženklą

Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, skaitykite šiame straipsnyje.

Mergelė

Mergelės ištikimybė yra jos moralinių principų pasekmė. Kaip Žemės ženklas, Mergelė dažniau, nei leistų moralės įstatymai, išgyvena fizinį potraukį priešingai lyčiai, tačiau kantriai tramdo impulsus ir išlieka ištikima savo išrinktajam. Mergelė neįprastai sąžininga taip pat ir santykiuose. Ji neleis ir sau būti neištikimai, ir kad jai būtų kas nors neištikimas. Galima tik gailėtis to, kuris išdrįso išduoti Mergelę: ji turi neįtikėtinai stiprų intuicijos jausmą. Išdavikas bus nedelsiant atpažintas ir neutralizuotas. Kiek Mergelė yra ištikima, tiek pat ji yra ir kerštinga – tad būkite atsargūs. Geriau naudokite skaistybės diržą – dėl visa ko.

Vėžys

Vėžio ženklo moterys yra labai šeimyniškos. Ir būtent meilė artimajam, prisirišimas prie vyro yra jų ištikimybės pagrindas. Tai moterys, kurios išteka kartą ir visiems laikams, neišsiskiria ir išlieka ištikimos visą gyvenimą. Joms baisu net pagalvoti, kad viskas subyrės, kad santuoka pradės klibėti, todėl jos save tramdo, kad nesusigundytų nuklysti į kairę.

Tačiau reikia pasakyti, kad būdamos nepaprastai emociškai permainingos pagal Zodiako ženklą, Vėžio ženklo moterys reguliariai įsimyli, o kartais slapčia ilgą laiką myli ką nors, esantį šalia. Jos neleidžia sau niekur nukrypti, išlieka ištikimos žmonos, tačiau švelnumas dažnai nėra nukreiptas į vyrą. Na, tai ne labiausiai mylinčių, o ištikimiausių reitingas – ir štai čia Vėžio ženklo moterys yra nepralenkiamos.

Ožiaragis

Ožiaragio ženklo moteris yra patikimumo ir ištikimybės tvirtovė. Bet ji ištikima ne dėl to, kad siaubingai myli savo išrinktąjį (nors pasitaiko ir taip), o todėl, kad nenori nieko keisti, jai ir taip viskas tinka. Jei poroje yra tvirti santykiai, nusistovėjęs gyvenimas ir emocinis stabilumas, jai niekada neateitų į galvą būti neištikimai. Ožiaragio ženklo moteris santykius ir santuoką traktuoja kaip sėkmingą darbinį projektą, o to, kas veikia, negalima judinti. Beje, Ožiaragio ženklo moteris išdavystę savo atžvilgiu priima be nereikalingų emocijų, tačiau išeina kartą ir visiems laikams.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *