Jei jūsų negerbia kiti – 5 būdai, kaip galite atpažinti nuvertinimą

Kiekvienas žmogus nusimintų, jei žinotų, kad kas nors jo negerbia ar nelaiko vertingu. Daugelis dėl to kaltintų save ir galvotų, kad greičiausiai jie padarė kažką ne taip praeityje, kad dabar kiti apie juos galvoja blogai. Tačiau iš tiesų viskas yra kitaip.

Jei asmuo pastebi, kad regis staiga jis nustojo būti gerbiamas, jis turėtų suprasti, kad greičiausiai tie žmonės apie jį prastai galvojo jau kurį laiką. Tokiu atveju verta atsigręžti atgal ir paieškoti ženklų, kurie galėtų tai įrodyti. Šiame straipsnyje pateiksime jums kelias priežastis, dėl ko žmogus visuomenėje gali būti negerbiamas.

Įprotis kentėti

Dažniausiai tai nutinka darbe. Žmogus įmonėje gali dirbti ilgą laiką, pasiekti geriausius rezultatus ir taip pralenkti visus savo kolegas, bet jis vis tiek nebus paaukštintas.

Tokiu atveju belieka arba eiti ginčytis su savo vadovu ir taip pabloginti santykius su juo, arba tiesiog praryti įžeidimą ir toliau ištverti nelygybę. Jei asmuo pasirenka pastarąjį kelią, greičiausiai tarp kitų jis turės žemą pagarbos lygį.

Diskusijos už nugaros

Galima būtų sakyti, kad tie, kurie kitus apkalba už nugaros, pavydi arba žavisi tuo žmogumi, tačiau iš tiesų dažniausiai tai yra įrodymas, kad individas tame žmonių rate nėra gerbiamas.

Sužinojus, kad kiti jus apkalbinėja, gali būti sunku nuspręsti, kokių priemonių imtis. Paprasčiausiai reikėtų pasikalbėti su tais žmonėmis ir išreikšti jiems savo nepasitenkinimą, taip užsitarnausite bent dalį pagarbos, nes parodysite, jog nebijote išreikšti savo nuomonę.

Ne savo vietoje

Pagarbos asmuo nesulauks tai atvejais, jei kiti matys, jog jis pasirinko ne tą vietą, kurioje turėtų būti. Tai gali būti darbas: galbūt darbo pokalbio metu pasakėte, kad mokate daug daugiau nei yra iš tiesų? Ilgainiui savo įgūdžius reikės įrodyti, ir jei to padaryti negalėsite, tikrai neturėtumėte tikėtis aplinkinių pagarbos. Tokiais atvejais reikėtų parodyti, kad esate linkę mokytis, plėsti savo akiratį ir įgyti naujų žinių.

Lengvas manipuliavimas

Jei žmogus turi švelnų charakterį, kyla pavojus, jog jis nesugebės apginti savo nuomonės ar pozicijos. Jis pasiduos kitų įtakai ir darys tai, ką jie sako, o tai pagarbos tikrai neužtarnaus. Visuomet reikėtų mokėti pasakyti „ne“ ir ginti savo vertybes.

Per mažas žinių bagažas

Dažniausiai visuomenėje negerbiamo asmens nuomone ir argumentais kiti patiki gana sunkiai. Toks žmogus jiems atrodo nekompetetingas, jo pastangos ir atliekamas darbas yra nuvertinami.

Tokiais atvejais reikėtų išmokti gerai argumentuoti savo faktus, kad neatrodytų, jog jūsų žinių bagažas iš tiesų yra per mažas. Taip ilgainiui pavyks užsitarnauti kitų pagarbą ir į jūsų nuomonę vėl bus atsižvelgiama.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *