Jei kas nors bando jus pažeminti, pasakykite šį vieną žodį

Jus įžeidinėjantis asmuo turi tik vieną misiją – įskaudinti jus.

Didysis psichologas Zigmundas Froidas kartą pasakė, kad stipri asmenybė neturėtų prisiimti kitų žmonių teiginių naštos. Paprastai, kai žmogus įžeidinėja, tai neturi nieko bendra su mumis, jam tiesiog yra labai skaudu ir bloga.

Juk kiekvienas iš mūsų su kitais dalijasi tik tuo, ką nešiojasi savyje. Mes sakome, ką turėtumėte daryti, kai jus įžeidinėja ar žemina.

Kaip atsispirti įžeidimams ir blogam elgesiui

Nereikia ginčytis, tereikia pasakyti „taip” visiems neigiamiems žodžiams, pasakytiems jūsų adresu. Kaip ir kodėl tai veikia?

Kai ramiai sutinkate su oponento teiginiais, „ištirpinate” psichologinį spaudimą, kuris jus pasiekia iš jo pusės. Tada jus įskaudinęs asmuo bus priverstas nusiraminti, nes jūs nesuteikiate jam jokios priežasties tęsti dialogą. Sakydami „taip”, nuvertinate bet kokį negatyvų požiūrį, atimdami iš jų galimybę surengti kitą išpuolį jūsų link.

Pagerinkite savo savivertę, juk esate tai, ką apie save galvojate. Todėl, kad jūsų neliestų skaudūs žodžiai, galvokite apie save tik tai, kas geriausia, turėtumėte tapti vertingiausiu sau žmogumi. Neleiskite aplinkiniams pakirsti jūsų įsitikinimo, kad esate geriausias. Tuomet būsite visiškai abejingi tam, kad jus įžeidinėja.

Jei jūsų aplinkoje yra žmonių, kurie jus kritikuoja ar įžeidinėja, turėtumėte pagalvoti apie jų pašalinimą iš savo aplinkos. Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytume su toksiškais žmonėmis, kurie nieko neveikia, tik nuodija viską aplinkui.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *