Jei per ginčą vartojate šį žodį – jūsų santykiai pavojuje

Ginčų ir nesutarimų pasitaiko kiekvienoje santuokoje. Nepaisant to, kaip stipriai mylime savo partnerį, susipykstame su jais dažniau, nei norėtume pripažinti. Galbūt „garą nuleidžiame“ ant savo išrinktojo būtent todėl, kad tikimės, jog šis žmogus mylės mus „bet kokiu atveju“. Vis dėlto vienas žodis sutuoktinių ginčuose turi likti tabu: tai – skyrybos.

Žodis – ne žvirblis, ir jei „skyrybos“ išsprūs iš jūsų lūpų, susigrąžini šio žodžio jau negalėsite. Tai labai stiprus išsireiškimas, kuris santuokai gali padaryti nepataisomą žalą, dėl keturių svarbių priežasčių.

Juo galima manipuliuoti

Galbūt ginčų metu šiuo žodžiu jūs švaistotės tam, kad jūsų partneris pagliau „užtiltų“. Gal grasinate skyrybomis, nes tikitės, kad tokiu būdu konfliktas galiausiai baigsis jūsų „pergale“.

Toks elgesys – akivaizdus manipuliavimas. Griebęsi šio žodžio, galimai, pasieksite ko norite tą akimirką, bet problema liks neišspręsta ir po kiek laiko sugrįš tarsi bumerangas.

Jis sukelia stresą ir nerimą

Šis žodis jūsų partneriui skamba kaip ultimatumas, o jų, pripažinkime – nemėgsta niekas. Tuomet žmogus jaučiasi įspraustas į kampą asmens, kuris turėtų jį mylėti labiausiai pasaulyje.

Išgirdęs žodį „skyrybos“ sutuoktinis mano, kad turi nusileisti, arba rizikuoti prarasti jūsų meilę. Tokia situacija partnerio širdyje pažadina stresą ir nerimą, nes verčia jaustis nesaugiai ir abejoti santuokos tvirtumu.

Partneris gali išties svarstyti skirtis

Ginčuose nuolat girdėdamas žodį „skyrybos“, jūsų sutuoktinis gali tai įvertinti kaip grėsmę. Nesvarbu, kiek laiko esate kartu, niekada negalima kalbėti apie skyrybas, nebent iš tiesų to siekiate. Nenaudokite šio žodžio konfliktų metu, kad užtikrintumėte savo „triumfą“.

Grasinimai skyrybomis niekaip nepadės išspręsti santykiuose kilusių nesklandumų. Jei nuolat kartosite šį žodį, išvargusiam jūsų partneriui vieną dieną gali toptelėti: „kodėl gi išties to nepadarius? Nutraukime šias kančias ir skirkimės.“

Dažnai bauginant šiuo žodžiu, jis gali materializuotis, ir to neketindami tikrai prišauksite skyrybas.

Taip elgtis – bjauru

Grasinti skyrybomis, kaskart kai su partneriu susikivirčijate, yra žema ir bjauru. Galbūt tikrai norite, kad sutuoktinis imtų pergyventi ir abejoti santuoka. Gali būti, kad jūs iš tiesų norite skirtis, tačiau laukiate, kol jis padarys lemiamą sprendimą.

Tad bandote sukurti situaciją, kurioje sutuoktinis bus toks nusivylęs ir nepatenkintas, kad galiausiai ryšis tam žingsniui. Tokiu atveju, partneris visų akyse atrodys, kaip „blogiukas“, o jūs – „vargšė auka“.

Svarbu suprasti, kad santuoka, paremta grasinimais, manipuliacija ir bauginimais, negali būti laiminga. Kaip pora, jūs privalote išmokti kartu įveikti santykiuose kilusius sunkumus, nors tai gali būti nemalonu.

Vietoj to, kad pykčių metu vis gąsdintumėte skyrybomis, pradėkite spręsti problemas.

Kartais net ir mažyčiai nesklandumai gali išaugti į didžiulius sunkumus, jei nustosite į juos gilintis vos įsižiebus ugningam pokalbiui ir pulsite grasinti, kad paliksite partnerį.

Nebūna namų be dūmų, tad sutuoktinių nuomonės ne visada sutampa. Tačiau tai dar nereiškia, kad jūsų keliai išsiskirs. Išmokite protingai ir sąžiningai spręsti konfliktus. O jei jums reikia pagalbos, kreipkitės į specialistą, kuris duos patarimų ir padės išsaugoti laimingą santuoką.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *