Jie beatodairiškai meluoja: patys veidmainiškiausi Zodiako ženklai

Astrologai įsitikinę, kad Zodiako ženklas gali nulemti ne tik charakterio bruožus, bet ir žmogaus savybes. Jei vieni sako tik tiesą ir negali pakęsti melo, tai kiti gali meluoti visiems iš eilės. Neturėtumėte suvokti kitų žmonių veiksmų kaip priešiškų – jie gali tai daryti nesąmoningai arba kitų labui.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai iš prigimties yra dviveidžiai. Dvyniai dažnai lekia nuo vieno kraštutinumo į kitą, nes patys negali suprasti savo jausmų. Tai, kaip šie žmonės elgiasi visuomenėje ir vieni su artimaisiais, labai skiriasi ir yra aiškiai matomi aplinkiniams. Tuo pačiu metu patys Dvyniai yra tikri, kad gali rasti bendrą kalbą su kiekvienu žmogumi, tačiau dažnai tai naudoja savanaudiškais tikslais.

Žuvys

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, vadinami patologiniais melagiais. Jie nuolat meluoja net artimiausiems žmonėms, todėl draugai ir artimieji dažnai nuo jų nusisuka. Faktas yra tas, kad Žuvų atstovai nesąmoningai meluoja ir dažnai bando prisitaikyti prie situacijos. Tai provokuoja juos meluot, tačiau kiti jų melą labai greitai supranta.

Šaulys

Šauliai visada meluoja sąmoningai ir kryptingai. Tai padeda jiems pasiekti savo savanaudiškus tikslus. Jie gali būti jums malonūs, jei galite jiems padėti. Tuo pačiu metu, jei jie jūsų nekenčia, jie gali sakyti bjaurius dalykus už jūsų nugaros ir pasakoti kitiems, koks jūs blogas žmogus. Dažnai jie nepagalvoja apie pasekmes, todėl patys įkliūva į savo melą.

Svarstyklės

Tiesą sakant, Svarstyklės nemėgsta meluoti, tačiau dažnai turi gerų ketinimų, jei tenka to griebtis. Jie gerai meluoja ir turi gerą reputaciją, todėl sugeba išsisukti. Net jei Svarstyklės pagaunamos meluojant, jos visada gali paaiškinti savo elgesį.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *