Jos mergaitiškas elgesys

Beveik visuose santykiuose ateina laikas, kai vyras pasijunta labiau tėvu nei partneriu. Taip nutinka todėl, kad dauguma moterų neatsikrato blogų įpročių, susiformavusių dar vaikystėje. Kai jūsų žmona ar draugė buvo dar maža tėvelio mergaitė, ji išmoko gudrybių, kurias naudojo tam, kad pasiektų savo tikslų. Tai gali būti ašarojimas, isterijos ar kalbėjimas angelišku balseliu. Ji turėjo daug strategijų, sukurtų specialiai tam, kad galėtų manipuliuoti artimaisiais – ir labai tikėtina, kad kada nors jos bus panaudotos manipuliuoti jumis.

Galėtumėte pamanyti, kad jos mergaitiškas elgesys yra tik smulkmena, bet vaikinams labai svarbu suvokti, kad toks elgesys parodo reiklumą ir neturėtų būti skatinamas. Šiandieninis pasidavimas jos vaikiškoms manipuliacijoms sukels tik daugiau problemų rytoj, nes ji taps vis reiklesnė ir egoistiškesnė.

Jos reiklumas

Reiklumas – jos mergaitiško elgesio pamatas. Iš pradžių ji gali skambinėti jums penkis kartus per dieną, bet dauguma vaikinų žino, kad ši mergaitiško elgesio apraiška greitai išblėsta.

Reiklumas, kiek tai yra susiję su mergaitišku elgesiu, pasireiškia maždaug taip: kaskart, kai tik jūsų nėra greta, ji sako jums, kad jaučiasi vieniša, o kai esate šalia, nori, kad visą savo dėmesį skirtumėte tik jai. Galėtumėte manyti, kad jai iš tikrųjų jūsų „reikia“, bet neapsikvailinkite.

Iš tikrųjų toks dėmesio reikalavimas yra tam tikra savanaudiškumo rūšis, kuri parodo, kad jai iš tikrųjų nerūpite jūs, jūsų norai ir jūsų atsakomybės. Ji galvoja tik apie save.

Įveikite tokį mergaitišką elgesį. Nustatykite ribas ir jų laikykitės: matykitės su ja penktadieniais, o šeštadienius praleiskite su draugais. Vakarieniaukite su ja antradieniais, o trečiadieniais darbe pabūkite ilgiau.

Geros panelės nebandys jums įvaryti kaltės jausmo. Jei ji bando priversti jus jaustis kaltu dėl kiekvienos sekundės, kai nebūnate su ja ir ja nesirūpinate, reiškia, jūsų santykiuose atėjo laikas pertraukai.

Jos isterijos priepuoliai

Kiekviena moteris retkarčiais šaukia ir spiegia, bet isterijos priepuolis skiriasi nuo eilinio moteriško pasikarščiavimo. Į isterijos priepuolį puolanti moteris yra beveik nenuraminama – būtent dėl to toks elgesys priskiriamas prie mažų mergaičių gudrybių.

Ji sprogs lyg atominė bomba dėl menkiausių smulkmenų ir atrodys lyg visiškai nekontroliuotų savo emocijų. Gali būti, kad ji netgi pasakys ką nors skaudinančio ar drėbs į akis, kad jūsų nekenčia. Isterijos priepuoliai turi vieną tikslą: paversti jūsų gyvenimą pragaru žemėje tol, kol ji negaus iš jūsų to, ko nori.

Įveikite tokį mergaitišką elgesį. Moterys kaip ir vaikai į isterijas puola tam, kad kažko pasiektų, taigi pati blogiausia įmanoma reakcija – palūžti ir nusileisti. Galėtumėte pamanyti, kad paprasčiau nusileisti nei susitaikyti su jos spiegimu, bet jei parodysite, kad tas spiegimas padeda gauti tai, ko ji nori, ji tik dažniau pradės spiegti. Ignoruokite isterijos priepuolius visomis valios jėgomis.

Jos ašaros

Moterys verkia. Mes tai suprantame, bet moteris, pasitelkianti elgesį, savo fontanus įjungs tokiais strategiškais momentais, kuomet galės jumis manipuliuoti. Tarkime, ji jus kuo nors nuliūdino ir norite išreikšti jai savo nepasitenkinimą; ji gali pasinaudoti ašaromis, kad tik nuo jos atsikabintumėte arba kad priverstų jus pasijusti kaltu dėl to, kad ant jos supykote. Ir staiga vietoj to, kad atskaitytumėte jai moralą, pradedate ją guosti.

Įveikite tokį mergaitišką elgesį. Jei ji pradeda verkti, suteikite jai laiko ir erdvės. Pasakykite, kad pabaigsite pokalbį tik tuomet, kai ji nusiramins.

Jos saldus kalbėjimas

Sadus kalbėjimas gali būti sudėtingas reikalas, nes jis atrodo lyg intymumo požymis. Gali būti juokingas ar netgi žavingas, bet kūdikiškas kalbėjimas – tai tik dar viena mergaitiško elgesio forma. Beveik neįmanoma rimtai pasikalbėti, kai vienas iš jūsų ar netgi abu bandote kalbėti lipšnia kalba.

Be to, ji išsiurbia visą seksualinį potraukį iš jūsų santykių; jos kūdikiškas kalbėjimas gali būti žavingas jus maitinant gimtadienio tortu, bet jei ji mažos mergaitės balseliu pasako, kad jūsų penis labai gražus, jums gali kilti mintys apie mažą mergaitę su dviem kasytėmis, šokinėjančią per virvutę – o tuomet visas seksualus nusiteikimas akimirksniu išnyks.

Įveikite tokį mergaitišką elgesį. Nepradėkite taip kalbėti pats ir jos pradėto pokalbio nepalaikykite. Jei ji pradės kalbėti kūdikiškai, svarbu nepasiduoti jos vilionėms ir nepradėti taip kalbėti pačiam. Nutraukti kūdikišką kalbėjimą sunkiau, kai jis jau pradėtas, todėl tiesiog nepradėkite.

Jos lūpos patempimas

Jos lūpos patempimas gali būti bemaž labiausiai erzinantis iš visų mergaitiškų elgsenų, nes jei ji negauna to, ko nori, patempia lūpą ir užsiveria. Staiga nutils ir nebekalbės. Ji gali staiga atšaukti planus ar atsisakys išeiti iš namų.

Ji tyčia elgiasi taip, kad būti prie jos būtų nemalonu – taip baudžia už tai, kad ją nuvylėte. Gali būti, kad mergina netgi viešai taip pasielgs – vakarėlyje ar klube, o tai gali ir erzinti, ir gėdinti.

Įveikite jos mergaitišką elgesį. Lūpos patempimą reikia ignoruoti. Atsiminkite, kad ji bando išsiprašyti dėmesio ir nubausti jus už tai, kad neva nuvylėte. Jei panelė nori jaustis nelaiminga – tegu taip ir jaučiasi. O jūs turėtumėte bendrauti, išeiti iš namų, gerai pasilinksminti. Parodykite, kad ji nediktuos jums kada galima, o kada negalima linksmintis.

Cukrus ir pipirai

Iš esmės geriausias būdas įveikti jos mergaitišką elgesį, kad ir koks jis bebūtų – ignoruoti tai. Atsiminkite: kuo labiau pasiduosite, tuo labiau ji tokiu elgesiu naudosis. Todėl būkite tvirtas ir stiprus, ir taip apsaugosite save nuo nemalonumų ir nelygumų bendrame kelyje.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *