Ką iš tikrųjų reiškia “Klausyti savo vyro?”

Daugeliui moterų tai kažkas absoliučiai svetimo, nesuprantamo ir netgi žeminančio – klausyti savo vyro. Jos įsivaizduoja tai kaip absoliutų paklusnumą visur ir viskame. Tarytum vyras įgautų kažkokią neįtikėtiną valdžią, vos ne totalią kontrolę jai pačiai ir jos gyvenimui.

O iš tikrųjų tai reiškia mokėti klausytis, o svarbiausia – girdėti savo vyrą, užuot be paliovos viskame priešgyniavus ir įrodinėjus vien tik savo teisumą. Tai sugeba tik išmintingos moterys.

Tai nereiškia, kad vyro klausanti moteris iškart praranda savo nuomonę ir balso teisę, tampa kažkokiu vyro priedėliu. Priešingai – girdėti ir klausyti savo vyro sugebanti moteris gauna žymiai daugiau, nei anksčiau turėjo: jo pagarbą, globą ir apsaugą.

Tačiau kad tai gautų, moteriai tenka išmokti atsipalaiduoti šalia vyro, netempti visos šeimos ant savo kupros, o svarbiausia – išmokti realiai juo pasikliauti. Ir štai tada ji galės leisti sau klausyti vyro, leis jam ja pasirūpinti ir pati bus jam už tai nuoširdžiai dėkinga.

Klausyti vyro – tai visų pirma leisti jam jumis rūpintis ir jus ginti bei saugoti. Ir ne vien nuo išorės grėsmių, o kartais ir nuo jūsų pačių nežabotų, audringų, destruktyvių emocijų.

Taip, žinoma, vyras turi būti išties brandus, rimtas, emociškai ištvermingas, o svarbiausia – išmintingas. Toks, kurio jums išties norėsis klausyti. Be šito nieko nesigaus. Juk jeigu jūs nuoširdžiai jo negerbsite, tai negalėsite, o svarbiausia – nenorėsite jo ir klausyti.

Klausyti savo vyro – reiškia visiškai jam atsiverti ir leisti būtent šitam žmogui tapti svarbiausia ir neatskiriama jūsų gyvenimo ir jūsų pačios dalimi.

Tačiau tam, kaip jau sakiau, reikia atsikratyti visų baimių, kad vyras jus paprasčiausiai užgoš. Patikėkite, to nenutiks, kol pati šito nepanorėsite. Juk jeigu žinote, kad ir toliau išliekate vientisa ir pilnaverte asmenybe, tai užgožti, pavergti, pajungti jūsų neįmanoma.

Dėl to išsigydykite baimę prarasti kontrolę ir pradėkite pagaliau tiesiog mėgautis savo švelnumu ir moteriškumu, o visa kita palikite vyrui. Juk tai taip nuostabu – sugebėti pasitikėti, pasikliauti ir klausyti mylimo, išmintingo vyro. Pamėginkite, esu tikra, kad jums patiks. Sėkmės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *